Banyolar için kişisel tasarım önerileri

Banyoda ileri dönüşümün anlamı şudur: Eskiden yeni olur. Banyoya özel bir dokunuş kazandıran ve aynı zamanda kullanışlı olan benzersiz ögeler oluşturmak için hangi atıl nesneler kullanılabilir? Size birkaç önerimiz var.

Ahşaptan özel tuvalet kağıdı tutacağı
Havlu askısı olarak merdivenli iCon banyo

Yeni bir ambiyans yaratmak için her zaman mekanın baştan aşağı yenilenmesi gerekmez. Bazen, bilindiği gibi, küçücük bir değişikliğin büyük bir etkisi olabilir. Yeni dekoratif ögeler gibi hoş detaylar, banyoya yeni bir soluk getirmek için yeterli olabilir.

İleri dönüşüm fikri, yani işe yaramaz hale gelmiş olabilecek nesneleri yeni bir fonksiyon ve belki de farklı bir tarzla yeniden kullanmak için yeniden yorumlama fikri, yıllardır insanların kendi dört duvarları içinde yaratıcı olmalarına olanak sağlıyor. İşte tam da bu nedenle, sade Euro paletler bile sehpa veya karyola şeklinde modern evlerde yerini almıştır.

Banyolarda da bu tür yaratıcı çözümlere yer verilebilir. Uygun şekilde hazırlanmış eski bir merdivenden, örneğin iyi bir havluluk veya elbise askısı yapılabilir. Eski bir sepet, trend bir çamaşır kutusu görevi görebilir.

Banyoda kendin yap fikirleri

Vazgeçemediğimiz ve özel bir tasarım ögesine dönüştürülebilen nesneler, aynı zamanda kendi dört duvarımızda sürdürülebilirlik fikrini destekliyor. Örneğin yemek odası için artık uygun olmayan eski bir sandalye bile Shabby Chic tarzda bir elbise askılığı olarak banyoda kullanılmaya devam edilebilir. Ayrıca: Son kat olarak biraz zımpara kağıdı, tebeşir boyası ve renksiz vernik ya da ahşap cilası ile birçok ahşap nesneye anında yeni bir görünüm kazandırılabilir.

Banyoda pratik ileri dönüşüm fikirleri için diğer örnekler:

  • Kavanozdan sabunluk
  • Yeni bir cila ile meyve kutularından havlular için ek raf
  • Bardak, teneke kutu ve benzerlerine yeni bir görünüm kazandırarak depolama kutuları olarak kullanım
  • Boş şişeler ve diğerlerinden vazo

Yaratıcılıkta sınır yok; belki de daha önce attığınız bir eşya yakında sizin de banyonuza girer.

Banyo ürünleri

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı