Yasal bilgiler

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz ve ürünlerimizle ilgilendiğiniz için Geberit size teşekkür eder. Lütfen aşağıdaki yasal bilgileri dikkate alınız.

Veri gizliliği

Kişisel bilgilerinizin güvenliği Geberit için birinci derecede önemlidir. Tarafımıza sağlanan veriler büyük bir itinayla, gizliliği korunarak ve yasal düzenlemelere uygun şekilde işlenir. Veri gizliliği beyanımızda hangi verileri hangi amaç doğrultusunda istediğimiz, işlediğimiz ve kaydettiğimiz ile ilgili açıklamaları bulabilirsiniz.

Telif hakları

© Copyright Geberit. Tüm hakları saklıdır. Web sitesindeki tüm metinler, resimler, grafikler, animasyonlar, videolar, ses kayıtları ve diğer materyaller telif hakkı ve diğer yasal düzenlemeler ile korumaya alınmıştır.

Bu web sitesinin içeriği önceden Geberit'ten yazılı izin alınmadan ticari amaçlar doğrultusunda kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya üçüncü tarafların kullanımına sunulamaz. Web sitesinde yer alan tüm resimlerin kısmen üçüncü tarafların telif hakkına tabi olduklarını belirtiriz.

Ticari markalar

Aksi belirtilmediği sürece bu web sitesindeki tüm ticari markalar Geberit'in tescilli ticari markalarıdır. Bu, özellikle markalar, logolar ve amblemler için geçerlidir.

Lisanslar

Geberit olarak size yenilikçi ve bilgilendirici bir web sitesi sunmak istiyoruz. Burada yer alan patentler, ticari markalar ve telif hakları gibi fikri mülkiyetler korumaya alınmıştır. Bu web sitesinin kullanımı ile, düzenlemelerde aksi belirtilmediği sürece, Geberit'in veya üçüncü tarafların fikri mülkiyetlerini kullanma lisansına sahip olunmaz.

Sorumluluk

Web sitemizde sunulan içerikler Geberit tarafından son derece özenli bir şekilde oluşturulur ve güncellenir. Ancak yine de kullanıma sunulan içeriğin doğruluğu, güncelliği ve eksiksizliği konusunda bir garanti verilemez. Bu web sitesinin kullanımı nedeniyle doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek hiçbir hasar için yasaların izin verdiği ölçüde, sorumluluk kabul edilmez.

Bu sorumluluk sınırlaması hayat, beden ve sağlık ile ilgili yaralanmalarda ve Geberit'in kendi yükümlülüğünü kasıt veya ağır ihmalle ihlal etmesi durumunda geçerli değildir.

Bu web sitesinde üçüncü tarafların internet sayfalarına atıf yapılması veya link verilmesi durumunda Geberit bunların teknik işlevsellikleri (özellikle virüssüz olması) ve içerikleri ile ilgili sorumluluk kabul etmez.