Hakkımızda

Sıhhi Tesisat Alanında Avrupa pazar lideri

Dünya çapında faaliyet gösteren Geberit Grubu, sıhhi ürünler alanında Avrupa pazar lideridir. Geberit, entegre şirketler grubu olarak Avrupa'nın çoğu ülkesinde çok güçlü bir yerel mevcudiyete sahiptir ve bu sayede hem sıhhi tesisat teknolojisi alanında hem de banyo seramikleri alanında emsalsiz katma değerler sunabilmektedir.

Üretim kapasiteleri 26 üretim tesisini kapsamakta olup bunların 4 tanesi denizaşırı ülkelerdedir. Şirketler grubunun genel merkezi İsviçre'de Rapperswil-Jona'da bulunmaktadır. Geberit, yaklaşık 50 ülkede sayıları 12.000'i bulan çalışanıyla 2022 yılında 3,4 milyar CHF ciro elde etmiştir. Geberit hisseleri SIX Swiss Exchange'de işlem görmektedir ve 2012 yılından bu yana SMI'nın (Swiss Market Index) bir parçasıdır.

Sürdürülebilirlik

Yeşil bir manzara içinde etkileyici bir şelale (© Geberit)

Sıhhi tesisat teknolojisinde uzmanlaşmış, küresel olarak aktif bir grup olarak Geberit, sürdürülebilir bir sıhhi tesisat endüstrisine doğru dönüşümde öncü bir rol oynamayı hedeflemektedir. Yenilikçi, yüksek kaliteli ve dayanıklı sıhhi tesisat ürünlerimiz endüstri, toplum ve çevre üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Sıhhi tesisat sektöründe sürdürülebilirliğe katkımız hakkında daha fazla bilgi edinin

Sürdürülebilirlik odak noktasında

Uzağa bakan kahverengi göz

Sürdürülebilirlik konusu, Geberit'te her zaman yüksek öncelikli olmuştur ve öz kavrayışımızın bir parçasıdır. Bu bağlamda; ekoloji, ekonomi ve sosyal ilişkilerin denge içinde olmasına büyük önem verilmektedir.

Sürdürülebilir inşa için kaynak tasarrufu sağlayan çevre dostu ve dayanıklı ürünler ile çözümler, su ve enerji tüketiminin en aza indirilebildiği üretim prosesleri ve temiz içme suyu, Geberit için uzun yıllardır temel konulardan olmuştur. Sorumluluk bilinciyle yaklaşılan meslek eğitimi, stajyerler ile yürütülen sosyal projeler ve ana konu olan su hakkında sosyal sorumluluk almak da odak noktasında yer almaktadır.

Sürdürülebilirlik konusu hakkında ayrıntılı bilgi