Sizi şaşırtır

Kumanda kapağı, deşarj teknolojisine açılan kapıdır. Bu nedenle, görevleri öncelikle pratik niteliktedir: Deşarjı tetikler (büyük düğme = büyük tuvalet, küçük düğme = küçük tuvalet ) ve gizli mekanizmaya kolay erişim sağlar, böylece kolay bir servis hizmeti verilebilir ve gerekirse onarılabilir. Ancak kapağın özellikleri bunlarla sınırlı değil. Çok yönlülüğü sayesinde, bu özellikler her banyoya benzersiz bir vurgu katmak için önceden belirlenmiştir. Örneğin:

Net çizgiler

Mükemmel entegrasyon için bir örnek

Omega60 kumanda kapağı

Omega60 gibi minimal çizgilere sahip, net ve düz kumanda kapakları daha geri plandadır ve banyoya huzur ve netlik katar. Geri planda derken şunu kast ediyoruz: Omega60, fayansın desenine düz bir şekilde dahil edilmiştir.

Banyo ürünleri

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı