Kişisel imzanız olarak misafir tuvaleti

Geberit Citterio misafir banyosu için küçük lavabo

Misafir tuvaletini tasarlarken stile odaklanırsınız. Samimi renkler ve yüksek kaliteli malzemeler, sade bir duvar tipi batarya içeren yeterli büyüklükte bir lavabo, büyük bir ayna, uyumlu ışık ve fısıltı kadar sessiz havalandırma, konukların kendilerini iyi hissetmelerini sağlar. Misafirleriniz (ve kendiniz) için ekstra bir şey arıyorsanızotomatik taharet sistemimonte ettirebilirsiniz. Ev sahibi olarak aşağıdaki küçük detaylara da dikkat ederek ek puanlar toplayabilirsiniz:

  • Ceket veya kazaklar için boş bir kıyafet kancası
  • 2 ila 3 yedek rulo tuvalet kağıdı
  • Kuru ve temiz tuvalet fırçası
  • Yeterli sıvı sabun veya bir kalıp el sabunu
  • Birkaç temiz yüz havlusu ve bir çamaşır sepeti
  • Kapaklı küçük boş çöp tenekesi

Eskimiş dergiler, tütsü çubukları ve tozlu kuru çiçekler bulundurmamaya özen gösterin. Bu dingin atmosferde kullanım talimatları da ucuz bir görüntüye neden olur. Ancak taze kesme çiçeklerle dolu bir vazo için yeriniz varsa misafirlerinizi hoş bir şekilde şaşırtabilirsiniz.

Banyo ürünleri

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı