Sabah telaşı romantizmle buluşuyor

Banyoda yeterince depolama alanı olanların, banyodaki sabah telaşını düşünmesine gerek kalmaz

Titreyen mum ışığı, etrafta gül yaprakları. Baştan çıkarıcı bir koku ve her yerde yumuşak tınılar. Sonunda tam bir rahatlama ... Kestik! Mumlar ve güller dün akşamda kaldı. Bugün günlük hayatımıza geri döndük. Herkes ofise, okula, kreşe. Saat yedi olur olmaz tüm ev ahalisi her zaman olduğu gibi aynı anda banyoya. Yani bir evin iğne deliği kadar olan yerine.

Bazen sakinlik ve huzur bularak dinleneceğiniz bir cennet, bazen bir kontrol merkezi. Banyoların, bazen neredeyse aynı anda farklı gereksinimleri karşılaması gerekir. Ayrıca akıllıca da kurulabilir. Bu tamamen iyi bir planlama ve depolama alanı kullanımı meselesidir. İşin püf noktası, farklı banyo mobilyalarını, her şeyin uygun bir yerinin olması ve hızlı bir şekilde elinizin altında olması için donatmaktır. Aynalı dolap mı? Diş fırçaları, deodorantlar ve kozmetikler gibi en sık kullanılan malzemeler için ideal bir depolama yeri. Lavabo dolabı, en iyi durumda tüm depolama alanı gereksinimini tek başına karşılayabilir. Saç fırçası ve saç kurutma makinesi için bir alan fonksiyonunun yanı sıra banyo katkı maddelerinden havlulara kadar her şeyin bulunduğu gerçek bir depo görevi de görmektedir. Büyük dolaplar seviyorsanız yan dolap ya da boy dolabı tercih edebilirsiniz.

Sonuç: Banyoda yeterince depolama alanı olanlar, banyodaki sabah telaşını düşünmeden keyifli anların tadını çıkarabilir.

Banyoda Daha Fazla Alan için Ürünler

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı