Banyoda daha fazla konfor için dört öneri

Koşuşturma ve stres, günlük iş ve özel hayatımızı belirler. Bir toplantı sırasında bir sonraki toplantıyı organize ediyor ve akşam bir film izlediğimizde aynı anda Instagram'da geziniyoruz. Mola vermenin tam zamanı ve bunu banyoda rahat bir ortamdan başka nerede yapabilirsiniz?

Geberit'ten iyi hissettiren banyolar

Öneri 1: Yüksek kaliteli banyo mobilyası

Yüksek kaliteli ve görsel olarak çekici bir banyo mobilyası, rahat bir atmosferin temelidir. Tüm detaylar doğruysa, iç mekan güne mükemmel bir başlangıç ve akşam eve rahat bir dönüş sağlar. Cazip depolama alanı çözümleri maksimum konfor sunar ve küçük banyoları bile bir keyif cennetine dönüştürür.

Tüm Geberit banyo serilerine genel bakış

Öneri 2: Akıllı klozet

Klozet, her gün düşünmeden kullandığımız günlük bir araçtır. Diğerlerinin yanı sıra,otomatik taharet sisteminormal bir kullanım ögesinden çok daha fazlasıdır, çünkü özellikle tamamen yeni bir ferahlık ve temizlik hissi verir. Özel keyif anlarını banyoya gitmekle birleştirir.

Geberit AquaClean

Öneri 3: Isıtmalı ayna

Sabah rahatlatıcı bir sıcak duştan sonra lavabo modülünün önüne geldiğinizi ve tıraş olmak ya da makyaj yapmak istediğinizi, ancak aynanın buğulandığını hayal edin. Kurutma makinesiyle kurutabilir ya da ovalayabilirsiniz, ancak bu sıkıcıdır. Duş alırken aynanızın buğulanmasını durdurmak istiyorsanız ısıtmalı bir banyo aynasına ihtiyacınız vardır.

Öneri 4: Aksesuarlar

Banyoda etkileyici bir hava yaratmak için yapmanız gerekenler basit: Mum ışığı, hoş kokular, hafif tınılar ya da çiçekler ve bitkiler, banyonuzu kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir etkileyici bir banyoya dönüştürür.

Geberit ONE banyo mobilyası (© Geberit)

Kendi dört duvarınız arasında rahatlama ve esenlik hissinden daha iyi bir duygu neredeyse yoktur. Banyoda küçük bir lüks, burada yanlış gitmeyecektir. Bir banyoyu daha lüks hale getirmek için ihtiyacınız olan tek şey birkaç önlemdir.

Banyo ürünleri