Her zaman yeni duş almış gibi | Geberit

Ne kadar temiz olmasını isterdiniz?

AquaClean ile temizlik

Herkes, her gün düzenli olarak tuvalete gider. Burada son derece önemli olan mümkün mertebe yüksek hijyen ve konfor hissidir! Ne de olsa, her tuvalet ziyaretinizden sonra temiz ve ferah hissetmek istersiniz. Bunun için çoğu evde kuru ya da ıslak tuvalet kağıdı kullanılır. Fakat kağıt kullanılarak yapılan temizlik gerçek bir temizlik sağlar mı? Nüfusun önemli bir çoğunluğu ile birlikte bilim insanları da buna “Hayır“ cevabını veriyor.Islak mendil kullanımı ne kadar hijyenik ve sağlıklı?

Hijyen ürünü olarak tanıtılan ıslak mendiller sağlıklı olmaktan çok uzaktır. Kullanılan bileşenler ciltte tahrişe ve hatta alerjiye neden olabilir. Peki, büyük tuvaletimi yaptıktan sonra nasıl temizlenmeliyim? Cevap oldukça basit: Su ile. Çözüm, entegre duş fonksiyonlu klozetler! Bir düğmeye basarak özel bölge temizliği yapılabilen otomatik taharet sistemleri, cilt için sağlıklıdır ve her tuvalet kullanımından sonra ferah bir duş hissi sağlar.

Banyo ürünleri

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı