Duygusallık olmadan düzenleme

Düzenleme konusunda uzman olan Caroline Bamert, bazı şeyleri hayatınızdan çıkarmanın ne anlama geldiğini biliyor. Uzun yıllar düzenleme ve temizlik konuları ile ilgilenmekte, bunun için şirketlere seminerler ve şahıslara eğitimler vermektedir. Kısa videoda, banyonun başlangıç olarak neden özellikle uygun olduğunu ve her şeyin dağınıklığını ya da “çok fazla“ oluşunu en baştan önlemek için banyo mobilyaları söz konusu olduğunda nelere dikkat edilmesi gerektiğini açıklıyor.

Üzülmeyi bırakın

Caroline için banyoda duygusallığa yer yok. Elbette, dekorasyon vb. iyi bir etkiye sahip olabilir. Banyoda düzenin hakim olması onun için çok daha önemli. Duygusal olarak da banyo ördeğine bağlısınız, duş jeline değil. Bu nedenle banyodaki eşyalara karşı fazla bir duygusallık hissedilmez ve genellikle eşyaları kolayca saklamanıza yardımcı olan pratik saklama seçenekleri sunulur.

Banyoda Daha Fazla Alan için Ürünler

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı