İyi bir planlama ile yarı yarıya düşen temizlik

İyi planlanmış bir banyo temizliği kolaylaştırır

Müşteriler, henüz planlama aşamasındayken banyo temizliğinin kolay olup olmayacağına karar verir. Banyoda şık tasarım da önemlidir. Ancak kullanıcı için temizlik daha da önemlidir.

Basit alan planlaması
Banyolarda mümkün olduğunca az köşe ve açı olmalıdır. Daha sonra temizlik hızlı ve verimli bir şekilde yapılır. Rezervuar, boru ve kablo gibi klasik toz tutucuların duvarın arkasında gizlenmesi için duvar önü kurulumları ideal bir tercihtir.

Derzlerden kaçının
Fayanslar ne kadar büyük olursa temizlikleri de o kadar kolay olur. Ayrıca ne kadar az derz varsa kir, idrar sıçraması ve mikropların toplanabileceği yerler de o kadar az olur.

Kanalsız ve memnuniyet verici
Kireç tortuları, tuvalet seramiklerinin yüzeyini pürüzlü hale getirir ve bu nedenle temizlenmesini zorlaştırır. Tortular hijyenik bir görüntü vermez ve üzerlerinde kir birikir. Bu nedenle: Yüzey ne kadar basit ve kesintisiz olursa seramiği temizlemek de o kadar kolay olur. Modern klozetlerkanalsızolarak üretilmekte ve lavabolar da taşma deliği olmadan tasarlanabilmektedir.

Duvarda asılı güzel
Banyo mobilyası ve klozet duvar önüne asılırsa altında kolay temizlenebilir alan oluşturulur. Zemin ile klozetin ya da mobilyaların alt kenarı arasında yaklaşık 15 cm'lik bir mesafe idealdir. Böylece paspas ve benzeri bir şeyle altını silebilirsiniz.

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı