Geberıt, Türkİye’dekİ 20. Yılını Kutluyor!

Geberit Türkiye 20. Yıl

1874 yılında İsviçre’de kurulan ve bugün, 4 tanesi denizaşırı olmak üzere toplam 26 üretim tesisiyle 50 ülkede 12 bin çalışanıyla Avrupa’da sektör lideri olarak faaliyetlerine devam eden bir marka olarak yaklaşık 150 yıllık tecrübemizle yaşam alanlarına değer katmaktan mutluluk duyuyoruz.

Geberit, Türkiye’deki faaliyetlerine 2002 yılında başladı. 20 yıllık süreçte yerelin dinamiklerini en uygun stratejilerle hareket ederek yatırımlarımıza devam ettik ve satış noktalarımızı her geçen gün arttırdık.

Duvar önünde ve duvar arkasında sunduğumuz inovatif çözümlerle tüm profesyonellerin ve kullanıcıların beklentilerini karşılarken aynı zamanda zihinlerinde yer eden ürün ve hizmet kalitesiyle başarımızı kanıtlıyoruz.

Türkiye’deki 20 yıllık yolculuğumuzda ise heyecanımızı her daim yüksek tutarak birçok başarıya ve ilke imza attık. Bu doğrultuda gömme rezervuar alanında Türkiye pazarına giren ilk markayız. Geberit ONE serisinde yer alan yatay çıkışlı lavabo ve Olona duş teknesinin Alman Standartları Enstitüsü tarafından DIN 51097:1992 ve XP P05-011 standartları kapsamında C sınıfı kaydırmazlık seviyesine sahip olması ise yine Türkiye’deki ilkler arasında yer alıyor.

Bundan sonraki yolculuğumuzda ise sahip olduğumuz kullanıcı memnuniyetini sürdürmeye, ilklerimizin ve enlerimizin sayısını arttırmaya yönelik yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Yapacağımız her yeni yatırımla sıhhi tesisat ve vitrifiye sektörüne yön vermeye devam edeceğiz.

Video