Kumanda KapaklarıTasarım çeşitliliği ve akıllı fonksiyonlar

Klozet için doğru kumanda kapağını seçmek banyonuza son dokunuşu katar. Geberit kumanda kapakları, modern ve muhteşem tasarımları DuoFresh koku giderme ünitesi gibi yenilikçi işlevlerle birleştirir.

Geberit Sigma50, ince düğmeleri sayesinde kumanda kapağına zarif bir görünüm kazandıran kavisli bir tasarıma sahiptir. Kumanda kapaklarının banyo tasarımı ile mümkün olduğunca sorunsuz uyum sağlaması gerektiğinden Geberit'te birçok malzeme, renk ve tasarım mevcuttur.

Hangi tasarım tarzınıza uyuyor?

Kumanda kapakları

Tamamen size özel bir seri

Herhangi bir banyo değil, sizin banyonuz olacak. Banyonuza son dokunuşu katan ve konfor sunan fonksiyonlarıyla sizi şımartan tam aradığınız klozet deşarj kontrolü bulun. Çünkü Geberit, etkileyici tasarımı ilham veren fonksiyonla birleştirir.

Malzemelerin tutarlılığı artık banyoda da moda. Fayanslardan seramiklere ve bataryalardan kumanda kapaklarına kadar her şey, tasarım ve malzeme açısından birbirine uyarlanabilir. Klozet deşarj kontrollerin kişiselleştirilmesinde neredeyse sınır yok; fotoğraflar, şablonlar, sözler, sanatsal desenler vb. de kullanılabilir.

Bu kadar alternatifin arasında karar vermek zor

Dikdörtgen ya da yuvarlak, temassız veya bir düğmeye dokunarak, mat ya da parlak, büyük veya küçük, göz alıcı ya da gizli...

Banyo ürünleri