Geberıt ComfortlıghtFavori Aydınlatmanız

Genellikle sabahları gittiğimiz ilk ve geceleri gittiğimiz son yerdir: banyo. Burası güne hazırlandığımız ve uyumadan önce kendimize baktığımız yerdir. Banyoda rahat bir atmosfer, güne olumlu başlamaya ve sakin bir şekilde bitirmeye yardımcı olur. Geberit'in aydınlatma konsepti, bağlantılı ışık kaynakları ve Geberit ComfortLight aracılığıyla uyumlu bir aydınlatma yaratır.

Avantajlar:

  • Geberit ComfortLight'a sahip sıhhi ürünler ve banyo mobilyaları odanın havasını belirler ve günün her saatinde mükemmel bir şekilde aydınlatır.
  • Ayarlanabilir parlaklık ve ışık rengi banyoya iyi hissettiren bir faktör getirir.
  • Bağlı ışık kaynakları tek bir düğmeye dokunarak aynı anda ve uyumlu bir şekilde kontrol edilebilir.

Her durum için sezgisel olarak doğru ışığı seçin

Otomatik ışık kontrolü sürekli karartma sağlar ve kullanımı sezgiseldir: ışık daha parlak olduğunda ışık otomatik olarak daha soğuk ve daha kısık olduğunda daha sıcaktır. Renk sıcaklığı ve parlaklığın bu şekilde birleştirilmesi Geberit ComfortLight'ı benzersiz kılmaktadır. Aydınlatma konsepti, her ihtiyaca uygun doğru ışığı sağlamak için sürekli olarak kısılabilen dört programlanmış aydınlatma modu sunar:

Kolay KontrolTek bir düğmeye dokunarak uyumlu aydınlatma

Tüm ışık kaynakları, yerleşik DALI kontrol sistemi kullanılarak bir düğmeye dokunarak aynı anda kontrol edilebilir. Müşteriler, aydınlatmayı Geberit Home uygulaması aracılığıyla, ayna dolabındaki dokunmatik sensörlü anahtarı kullanarak veya banyo ışık anahtarıyla dijital olarak çalıştırmak isteyip istemediklerine karar verebilirler. Geberit Home uygulaması, farklı aydınlatma modları için zaman dilimlerini önceden programlamak için de kullanılabilir.

Banyo ürünleri