Kaliteli banyo mobilyaları

Banyodaki nem,banyo mobilyalarına ciddi zarar verebilir. Nem, ahşabın şişmesine neden olabilir. Sonuç: Mobilyalar çirkin görünür, çekmeceler ve kapılar artık düzgün çalışmaz. Bazı kalite özellikleri, mobilyadan uzun süre keyif almanızı sağlar. Mutluluğun anahtarı: Neme dayanıklı sac malzemeler ve sağlam bir yüzey.

Banyo mobilyaları her gün neme maruz kalır. “Ucuz etin yahnisi yavan olur“ mottosuna uygun olarak, malzeme bu nedenle iyi seçilmelidir. Ucuz mobilyalarda sunta genellikle hamdır ya da neme karşı yeterince korunmamıştır. Banyodaki nemi emebilir ve banyo mobilyasının şişmesine neden olabilirler. Sonuç olarak hoş olmayan, çatlak yüzeyler ve artık aynı hizada kapatılamayan kapılar ve çekmeceler ortaya çıkar.

Neme dayanıklı sac malzemeden yapılmış mobilyalar yardımcı olabilir. Geberit test laboratuvarında yapılan testler, aradaki farkı net bir şekilde göstermektedir. Bu nedenle su sıçramalarına dayanıklı ve nemin zarar veremeyeceği, neme dayanıklı ahşap esaslı malzemeler kullanılmaktadır.

Parlak ve çizilmeye dayanıklı

Hassas olmayan bir yüzey de önemlidir. Birçok ucuz banyo mobilyası, banyoda günlük hayata duyarlı, ince ve ucuz bir film ile kaplıdır. Geberit, melamin yüzeylere su tutabilen yüksek kaliteli, kalın filmler kullanır. Hassas olmayan melamin yüzeylere sahip mobilyalar da iyi bir seçimdir. Melamin, çizilmeye karşı son derece dayanıklı ve aynı zamanda sıvı tutmayan sentetik reçine ile preslenmiş bir kağıttır. İyi yapılmış cilaların da avantajları vardır: Cila, mobilya parçalarını tamamen kaplar, malzemeye kalıcı olarak yapışır, özellikle yüksek parlaklık sunan cilalar, yansımalar yoluyla bir derinlik etkisi sunar. Bu hususlara dikkat edilirse banyo mobilyaları yaşam kalitesinin bir parçası haline gelir.

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı