Hayalinizdeki Banyolar İçin Öneriler | Geberit

Hayalinizdeki Banyo İçin Öneriler

Hayallerinizdeki banyoya kavuşacaksınız. Bu proje için dekorasyon dergilerinden, Pinterest'ten ya da Instagram'dan ilham aldınız. Yeni bir banyo isteğiniz kulağa ne kadar normal gelse de, planlama ve uygulama aşaması bir o kadar karmaşıktır. Bina sahipleri genelde masrafları kısmak adına kaliteden ödün vererek fiyatı uygun ürünler seçerler. Bu durum daha sonra pahalıya patlayabilir. Bunu önlemek için işte birkaç öneri.

Sigma50 ve Sigma21 yeni metalik renklerde
Seçim yapabileceğiniz farklı kumanda kapakları

Her şey kalite ile başlar
Sağlam bir bütçe planlaması veGeberit banyo planlama aracıgibi iyi bir ilham kaynağı ile bina sahipleri birçok noktayı önceden netleştirebilir.
Öneri 1 : Bütçeyi ve alanı iyi bir şekilde planlayın.

İstekler ve gerçekler arasında
İstekler belliyse, sıhhi tesisat şirketleri ya da mimarlar, istenen planlamadan en uygun teklifi oluşturmaya yardımcı olur.
Öneri 2 : Yanınızda deneyimli ve yetkin bir iş ortağının olması son derece faydalıdır.

Dokunarak deneyimleme
Banyoda yalnızca optik değil, aynı zamanda etkili deneyim de söz konusudur. Kuşe kağıda basılı dergiler, Pinterest veya Instagram, muhtemelen hiç var olmayan banyo ürünleri ile aldatıcı bir etki bırakabilir.
Öneri 3 : Mağazalarda, fuarlarda ve tesisatçılarda ürünlere dokunduktan, kalitelerini deneyimledikten sonra karar verin.

Kalite uygunsa ve üretici verdiği sözü tutarsa hayallerinizi süsleyen banyodan uzun vadede sonsuz keyif alırsınız.

Bir önerimiz daha var: Borudan rezervuara kadar, duvarın arkasına monte edilen her şeyin onarılması ya da değiştirilmesi zordur. Bu nedenle: Dikkat edin ve kalite satın alın.

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı