Akıllıca tasarlanmış banyo renovasyonu

Banyo yenileme işlemleri maliyetli olabilir. Bu nedenle uzun ömürlü ürünleri göz önünde bulundurarak dikkatli bir planlama yapılmalıdır. Böylece, uzun vadede kesinlikle banyonuzdan daha fazla keyif alacaksınız.

Renovasyondan önce aşırı dolu banyo, zeminde duvar tuvaletli ve görünür rezervuarlı
Uyumlu bir banyo tasarımı için asma klozetler

Örneğimizde, eski ve fazlalıklarla dolu bir banyo, düzenli ve şık bir mekana dönüşmüştür.

Alan bir lüks

Yeni asma klozet ve uyumlu dolaplara sahip lavabo sayesinde banyo ambiyansı çok daha düzenli ve temiz. Bu, özellikle tuvaletin altında ve lavabo modülünde, banyoyu görsel olarak daha büyük gösteren boş alan yaratılmasından kaynaklanmaktadır.

Temizlik, iyi hissetmek demektir

İyi tasarlanmış bir banyo, yalnızca şekil ve renklerden ibaret değildir, hijyen ve temizlik de önemlidir. Asma klozet örneğinde belirtildiği gibi, köşe ve kenarlardan kaçınmak, aksi takdirde zahmetli temizlik gerektirecek kirleri azaltır. Temizlik için daha az zamana ihtiyacınız olursa banyonuzdan daha fazlasını alırsınız.

Uyumlu tasarım

Yeni bir kanepe satın aldığınızda, kanepenin evin tarzına uygun olmasına dikkat edersiniz. Uyumlu bir görünüm, banyodaki tuvalet, lavabo ve mobilyalar için de önemlidir. Sonuç itibariyle tasarım, ekipmanda temizlik, konfor ya da kullanım kolaylığı gibi diğer ihtiyaçlar göz önünde bulundurulduktan sonra ambiyansı mükemmel hale getirmek için pastanın üzerindeki krema gibidir.

Banyo ürünleri

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı