Senin görmediğini görüyorum

Aynasız bir banyo artık neredeyse düşünülemez. Ayna olmasa tıraş olmak ve makyaj yapmak zor olurdu. Bu nedenle, uygun ayna elemanı, modern bir lavabo modülünün bir parçasıdır. Fakat hangisinin uygun olduğunu nasıl bileceğiz? Birkaç fikir, doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır.

Geberit aynalı dolabının önünde bir kadın

Tüm aynalar eşit değildir

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok ayna modeli vardır. Bunlar, esasen ayna yüzeyleri ve aynalı dolaplardır. Hangi modelin seçimi kazanacağı, özellikle banyonun boyutuna ve istenen fonksiyonlara bağlıdır. Misafir banyosunda, ayna yüzeyi genelde daha iyi bir seçim olurken aile banyosunda ise oldukça ihtiyaç duyulan depolama alanlarına sahip olduğundan aynalı dolap tercih edilebilir.
Bütün bu şeylerle ne yapmalı?

Ancak aynalı dolaplar çok daha fazlasını sunar. Birçok aynalı dolap, iç kısımda da aynaya sahiptir. Kapakları açtığınızda ve arkadan da aynada kendinizi görebilirsiniz. Aynalı dolaplar, örneğin serbestçe yer değiştirebilen raflar kullanılarak bölmelere de ayrılabilir.

Geberit Option
Lütfen şekildeki bilgi noktasını seçin

Ve ışık sahnede

Aynaya ya da aynalı dolaba entegre edilmiş lambalar, lavabo modülünün ideal olarak aydınlatılmasını sağlar ve tıraş olurken ya da makyaj yaparken kullanıcıyı doğru ışıkta tutar. Aydınlatma gereksinimlerine bağlı olarak farklı konseptler arasından seçim yapabilirsiniz. LED şeritlerin ya da diğer aydınlatma elemanlarının genelde saten camın arkasına takıldığı dolaylı aydınlatma, zarif bir etkiye sahiptir. Bu aydınlatma hoş bir ortam yaratır ve göz kamaştırıcı değildir.

Ek fayda

Şimdi yalnızca hangi ek faydayı istediğinize karar vermeniz kaldı. İster entegre aydınlatma, ister saç kurutma makinesi ya da elektrikli diş fırçası için yerleşik prizler, ister cep telefonlarını şarj etmek için USB bağlantıları, isterse entegre tıraş ya da makyaj aynaları olsun, seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenek sizi bekliyor.

Kalite karşılığını verir

Banyodaki nemin aynaya ve içine yerleştirilmiş elektronik aksamlara oldukça zarar verebileceğini unutmayın. Buralarda ucuz mallar kullanamazsınız. Ayrıca prizlerin, USB bağlantılarının ve tabii ki aydınlatmanın güç bağlantılarının 44 IP koduna sahip olmasına da dikkat edilmelidir. Böylece, bu aksamlar su sıçramasından korunur.

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı