Banyoda düzen | Geberit

Bütün bu şeylerle ne yapmalı?

Diş fırçaları nereye? Banyoda nasıl düzen oluşturabilirim ve eşyaları günlük kullanım için nasıl kolayca ulaşabileceğim bir yerde tutabilirim? Bunlar, ürün geliştiricilerimizi ilgilendiren önemli sorular. Bir uygulama testi yaptık. İki blogger, banyoda bakım ürünleri, diş fırçaları vb. gibi temel gereçleri ideal olarak nerede sakladıklarını gösteriyor. Mevcut alanın tüm aileye yeteceği ve evde birkaç kişi olsa bile banyo mobilyalarında bir düzen olacağı şekilde saklama yapmak mümkün.

Geberit Option aynalı dolaplar

Söz konusu pratiklik

Düzenleme uzmanı Denise Colquhoun,“Fräulein Ordnung“adlı bloğunda banyoda önemli eşyaların nereye yerleştirileceğini bizlere gösteriyor Kendisi şuna inanıyor: Banyolar hem pratik saklama alanlarına sahip olmalı hem de mükemmel görünmeli. Böylece şeyler aynalı dolap ve banyo mobilyalarında estetik olarak iyi bir yer bulur. Aile üyeleriniz de aradıkları her şeyi kolayca bulur.

Güzellik ürünlerini ön plana çıkarın

Güzellik bloggerı Steffi Hidber için mesele gayet açık: Yalnızca pratiklik yetmez, aynı zamanda iyi işlev de gerekir. Örneğin duş jelleri son derece pratik ürünler olsa da dekoratif değildir. Duş jelleri dolaba girer ancak pamuk topları bir kutuda şık bir şekilde sergilenir. Bu nedenle Hidber, daha dekoratif unsurları tercih ediyor.

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı