Yalın estetik

Akıllı klozetler ve tasarımın ortak noktası nedir? Çok fazla değil, sence? Bu düşüncenin aksini ispatlayacağız. Çünkü bir klozetin büyük ve çirkin tasarımlı ürünler olduğunu düşünüyorsanız, modern ve çekici akıllı klozetleri görmemiş olamazsınız.

Taharetli klozetin geçmişi

lk taharetli tuvalet 1950'lerin sonlarında İsviçre'den Hans Maurer tarafından icat edildi. Onun “Closomat”ı İsviçre banyolarında hijyende devrim yaratacak ve suyla hassas temizliği bir alışkanlık haline getirecekti. Odak noktası teknoloji ve işlevdi. Ancak orijinal modeller hantal ve şekilsizdi.

Bugün, büyük formlar ve görünür teknik bağlantılar tarih oldu. Taharetli klozet, modern bir refah nesnesi haline geldi ve dünyanın her yerindeki tasarım banyolarında yerini buldu. Her ihtiyaca ve yaşam durumuna uygun bir klozet modeli mevcuttur: İster komple klozet çözümü; ister asma veya yere oturan klozet

Teknoloji ve tasarım bir arada

Geberit AquaClean Sela sade ve zariftir

Hepsinin ortak noktası dayanıklı ürün konsepti ve zamansız tasarımıdır. Günümüz duşlu klozet modelleri şık görünümleri sayesinde ilgi çekicidir. Teknolojinin tadını hâlâ çıkarabilirsiniz, ancak artık görünmez. Su ve elektrik bağlantıları entegre olduğundan duşlu tuvalet çekiciliğinden hiçbir şey kaybetmez.

Hala bir dizi yenilikçi işlev var. Geberit AquaClean'i kendi kişisel tercihlerinize uyacak şekilde ayrı ayrı donatmak da mümkündür: Bunlar arasında TurboFlush yıkama sistemi, WC koltuğu ısıtması, yönlendirme ışığı, sıcak hava kurutucusu ve koku giderme ünitesi yer alır. Suyla temizlik, uzaktan kumanda veya uzaktan kumanda uygulaması aracılığıyla pratik ve tamamen otomatiktir.

Taharetli klozet sadece daha fazla temizlik değil, aynı zamanda benzersiz konfor ve rahatlık da vaat ediyor. Entegre teknolojiye rağmen temizlenmesi kolaydır. Ve kesinlikle tıbbi cihaz izlenimi vermiyor. Bu nedenle, taharetli klozetlerin artık basit ve zarif tasarımları nedeniyle Avrupa'da giderek artan popülerliğe sahip olması şaşırtıcı değil.

Üç çekici Geberit akıllı klozet

Geberit AquaClean Mera, tasarımı sayesinde banyo ortamına uyumlu bir şekilde uyum sağlıyor

Mera Comfort: AquaClean Mera Comfort, ince hatlı, çekici bir görünüme sahiptir. Tüm Geberit AquaClean modellerinde olduğu gibi teknoloji görünmez ama algılanabilir. Banyoya girdiğinizde yanan yönlendirme ışığı ve sessiz TurboFlush yıkama teknolojisi içerir. Akıllı klozetin arka ve alt kısımda parlak krom kaplamalıdır. Bu, Mera'nın montaj yapıldığı banyo dünyasını yansıtarak akıllı klozetin çevreye uyumlu bir şekilde uyum sağlamasına olanak tanıyor.

Sela: AquaClean Sela, sade zarafeti ve üstün kaliteli malzemeleriyle dikkat çekiyor. Mera Comfort ve Classic gibi bu model de Alp beyazı renkte ve parlak krom kaplamayla sunuluyor. Bu AquaClean modeli, kullanımı sezgisel olan son derece basit işlevler sunar.

Tuma Comfort: AquaClean Tuma Comfort, net hatları sayesinde hemen hemen her banyo konseptine uyum sağlar. WC modeli dört farklı renkte sunulmaktadır. AquaClean tasarım paneli veya Geberit Monolith ile birlikte sadece görsel olarak değil aynı zamanda teknoloji açısından da kiralık daireler için ideal bir çözümdür çünkü konut sakinlerinin taşınmaya karar vermesi durumunda klozetin sökülmesi ve başka bir yere takılması kolaydır.

Banyo ürünleri

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı