Yalın estetik

En yeni nesil otomatik taharet sistemi Geberit AquaClean Sela

Otomatik taharet sistemi, 1950'lerin sonlarında İsviçreli Hans Maurer tarafından icat edilmiştir. İlk başlarda, modeller hala büyük, hacimli ve ilk bakışta alışılmışın dışında klozetler olarak görülüyordu. Ayrıca, her zaman olduğu gibi ek fonksiyonlara sahip olmak zorunda oldukları “uzman olmayan“ kişiler tarafından da hemen anlaşıldı.

Günümüzde, ilk modelin piyasaya sürülmesinden yaklaşık altmış yıl sonra, hantal şekiller ve görünür bağlantılar tarihe karışmıştır. Bu, bir yandan elektroniklerin küçülmesi sayesinde kumanda teknolojisinin çok daha az yer kaplaması sayesinde mümkün olmuştur. Öte yandan da, banyoda mobilya ve tasarım anlayışı baştan geliştirilmiştir. Bu bağlamda zamansız, zarif tasarım ve entegre teknoloji kullanılmıştır. Elektrik ve su bağlantıları da, otomatik taharet sistemlerinin bu şekilde algılanamayacağı şekilde kurulur. Günümüzün otomatik taharet sistemleri, ilk bakışta normal bir klozet gibi görünse de, ikinci bakışta duş kolu, oturak ısıtması veyaKoku emme sistemigibi üstün fonksiyonlarıyla etkileyicidir.

Her zaman güncel

Geberit hikayelerinden dört resim

Banyolara yönelik yeni ürünler, etkinlikler ya da önerilerden haberdar olmak için bültenimize hemen kaydolun. Banyoda kullanılan son teknoloji ürünler, önemli tarihler ve temizlik, alan tasarrufu, konfor, tasarım, kullanım kolaylığı ve erişilebilirlik konularında sürekli bilgi edinin.

Bültene abone ol

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı