Ebeveyn banyosunda daha fazla konfor | Geberit

Misafir Banyoları İçin Yeni Banyo Deneyimi

Renovasyon öncesi ebeveyn banyosu

Bir banyonun boyutunun, size ne kadar rahat hissettirdiği ve odanın sunduğu şeylerle kesinlikle hiçbir ilgisi yoktur.

Bazen küçük değişiklikler bile iyi hissettiren atmosferi önemli ölçüde artırmak için yeterlidir. Hollandalı bir aile, sessiz küçük alanlarının hala düzenli görünürken rahat bir ambiyansa sahip olmasını istedi. Her şeyin kolay temizlenebilir olması onlar için de önemliydi. Amaç, özellikle yüksek kaliteli ekipmana odaklanarak, sadece birkaç değişiklik yaparak misafir banyosuna yepyeni bir görünüm kazandırmaktı.

Stil Sahibi Ekipmanlar

Zamansız gri taş karoların kalmasına izin verildi. Seramikler, banyo mobilyaları ve kumanda kapağı yenilendi ve şimdi küçük alanda daha fazla konfor ve zarafet duygusu yaratıyor. Somut olarak, bu, uygun bir dolap ve havlu askısı için entegre bir girinti ile birlikte yeni bir lavabonun kurulması anlamına geliyordu. Bunun nedeni ise eşyaların derli toplu tutulmasını kolaylaştırması ve odaya girer girmez havlunun dikkat çekmemesidir. Mekan içinde daha fazla yapı oluşturmaya yönelik dönüşüm, duvardaki resmin, örneğin dekoratif öğeler ve aksesuarlar için esnek saklama alanı sunan pratik bir manyetik pano ile değiştirilmesiyle sağlandı.

Asma klozet, aynı zamanda asma olan çekici bir kompakt versiyonla değiştirildi. Tuvaletin küçük çıkıntısı, odada yerden tasarruf sağlar ve otururken daha fazla bacak mesafesi sunar. Bu, tüm aile için uygundur, çünkü hepsi uzun boyludur. Ancak yeni klozetin asıl avantajı, kanalsız olması ve bu da temizlemeyi ve bakımını çok daha kolay hale getirmesidir.

Misafir

Yeni seramikleri tamamlamak için aile, beyaz ve kromda sade yeni bir kumanda kapağı seçti. Klasik tasarım, küçük alanda her zaman temiz hava olmasını sağlamak için gömme rezervuara monte edilen bir koku tahliye ünitesi şeklinde pratik bir ek işlevi gizler. Bu, özellikle pencere olmadığında kullanışlıdır. Hoş olmayan kokular, seramik petek filtrenin onları etkili bir şekilde etkisiz hale getirdiği seramik tava içinde doğrudan çıkarılır. Kumanda kapağı, küçük banyoda taze, yeni “vay“ etkisine katkıda bulunur ve konukların çok beğeneceğinden emin olabilirsiniz.

Duofresh koku alma ünitesiyle entegre Sigma50 kumanda kapağı
Uyumlu lavabo dolabı ve entegre havlu askısına sahip Renova Compact lavabo

Banyoda Daha Fazla Alan için Ürünler

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı