Banyoda metalik görünüm

Parlak veya fırçalanmış olsun: Şimdi metalik görünüm trend. Altın, pirinç, bakır ve diğer metal tonları artık oturma odası ve banyoda da moda.

Ev segmentinde kusursuz tasarım söz konusu olduğunda, metalik parlaklığa sahip mobilyalar, aksesuarlar, lambalar ve duvar malzemeleri şu anda oldukça popülerdir. Metalik şıklık, mekana yalnızca lüks bir dokunuş katmakla kalmaz, aynı zamanda farklı renk ve malzemelerin kombinasyonu ile istenen iç mimari tasarımı ile ideal uyum sağlar.

Metalik göz alıcı

Çeşitli sıcak altın tonlarındaki metallere ek olarak, daha yalın bir görünüm için siyah krom ve kırmızı altın gibi tonlar da oldukça revaçta.

Çoğu zaman olduğu gibi, işin püf noktası ayarında kullanmakta yatıyor. Bir odada birkaç metal tonunun herhangi bir konsepte göre olmayan ya da aşırı gösterişli kombinasyonlarından kaçınılmalıdır. Buna karşın, farklı yapıdaki yüzeylerin bir arada kullanılması ilgi çekici ve hala uyumlu görünebilir. Ayrıca kaçınılması gereken, krom ile metal renk karışımıdır. Krom, her odada çok baskın bir etkiye sahiptir ve - yaygın inanışın aksine - kesinlikle nötrdür. Bu aynı zamanda banyo için de geçerlidir.

Uyumlu görünüm

Geberit'te batarya ve yıkama sistemi ürün ailesinden sorumlu yönetici Daniel Raissle, “Banyodaki metal trendi altın rengi aksesuarlarla başladı. Banyoda bataryalar son derece göze çarpan unsurlar olduğundan, Geberit bunun için farklı metal renklerde özelliklekumanda kapaklarıve duş kanalları sunmaktadır. Burada, banyodaki tutarlı görünümü tamamlamak söz konusu“ diyor.

Büyük resme bakış

Koyu renkler, ceviz, arduvaz veya beton gibi doğal veya mineral yüzeyler güncel banyo trendlerini belirlemektedir. Metalik vurgular, bu tasarıma kusursuz uyum sağlar. Aynı zamanda bunlar, mekanlara özel bir kimlik ve bireysellik kazandıran detaylardır. Bataryalar,kumanda kapakları, duş kanalları, ayna, sabunluk, tümü aynı uyumlu metalik renkte olduğunda bağlantı fonksiyonunu yerine getirir, uyumlu bir görünüm yaratır ve banyoda daha fazla konfor sunar. Konfor meselesi, günümüzde bir banyonun karşılaması gereken en önemli şartlardan biridir.

Banyo ürünleri

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı