Banyoda daha fazla lüks için dört öneri

Koşuşturma ve stres, günlük iş ve özel hayatımızı belirler. Bir toplantı sırasında bir sonraki toplantıyı organize ediyor ve akşam bir film izlediğimizde aynı anda Instagram'da geziniyoruz. Mola vermenin tam zamanı ve bunu banyoda rahat bir ortamdan başka nerede yapabilirsiniz?

Geberit'ten iyi hissettiren banyolar

Öneri 1: Yüksek kaliteli banyo mobilyası

Yüksek kaliteli ve görsel olarak çekici bir banyo mobilyası, rahat bir atmosferin temelidir. Tüm detaylar doğruysa, iç mekan güne mükemmel bir başlangıç ve akşam eve rahat bir dönüş sağlar. Cazip depolama alanı çözümleri maksimum konfor sunar ve küçük banyoları bile bir keyif cennetine dönüştürür.

Tüm Geberit banyo serilerine genel bakış

Öneri 2: Otomatik taharet sistemi

Klozet, her gün düşünmeden kullandığımız günlük bir araçtır. Diğerlerinin yanı sıra,otomatik taharet sisteminormal bir kullanım ögesinden çok daha fazlasıdır, çünkü özellikle tamamen yeni bir ferahlık ve temizlik hissi verir. Özel keyif anlarını tuvalete gitmekle birleştirir.

Geberit AquaClean

Öneri 3: Isıtmalı ayna

Sabah rahatlatıcı bir sıcak duştan sonra lavabo modülünün önüne geldiğinizi ve tıraş olmak ya da makyaj yapmak istediğinizi, ancak aynanın buğulandığını hayal edin. Kurutma makinesiyle kurutabilir ya da ovalayabilirsiniz, ancak bu sıkıcıdır. Duş alırken aynanızın buğulanmasını durdurmak istiyorsanız ısıtmalı bir banyo aynasına ihtiyacınız vardır.

Öneri 4: Aksesuarlar

Banyoda etkileyici bir hava yaratmak için yapmanız gerekenler basit: Mum ışığı, hoş kokular, hafif tınılar ya da çiçekler ve bitkiler, banyonuzu kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir etkileyici bir banyoya dönüştürür.

Banyo ürünleri

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı