Banyo Yenileme Önerileri | Geberit

Banyo Yenileme Önerileri

Eski bir banyoyu nasıl yeniden tasarlarsınız? İsviçre ve Norveç'ten öncesi ve sonrasıyla iki başarılı örnek, modern banyo tasarımları için ilham veriyor.

Öncesi ve sonrası: modern bir banyo tasarımı İsviçre'den bir örnek

Karanlık, eski moda, hasarlı - İsviçreli D'Apice Herger ailesinin banyosunun renovasyondan önceki hali böyleydi. Neyse ki aile banyoyu yeniden tasarlamayı ve daha modern hale getirmeyi başardı. Duvarlar soyuldu, eski ürünler söküldü ve karanlık banyo sadece birkaç hafta içinde aydınlık, modern bir alana dönüştü.

Yeni banyoda konfor çok önemlidir. Birbiriyle uyumlu sıhhi ürünler, taş görünümlü fayanslar ve ahşap banyo mobilyaları da dahil olmak üzere sade renk ve malzeme seçimleriyle dönüşüm başarılı oldu.

Öncesi ve sonrası: Hemzemin duş

Yenilenen banyodaki dar duş kabininin yerini hemzemin duş alıyor. Bu çözüm, adım atmak için çok daha rahat ve güvenli. Geberit CleanLine duş kanalı gri fayanslarla iyi uyum sağlıyor ve ince tasarımı ve verimli su tahliyesi ile dikkat çekiyor. Cam bölme duvarı odaya yeterince ışık girmesini sağlayarak duşun daha az hacimli görünmesini sağlıyor.

Dar duş köşesi, küvet ve yere oturan klozet
Akıllı klozet ile yenilenmiş banyo

Fayans yenileme seçenekleri Norveç'ten bir örnek

Renovasyondan önce, ev sahipleri Norveç'in Saetre bölgesindeki bir evin altı metrekarelik banyosunu eski ve rahatsız bulmuşlar. Soğuk, açık mavi ince taş karolar ve ahşap mobilyalar banyonun havasını belirlemiş.

Küçük banyo karolarla görsel olarak büyütülmüştür.

Renovasyondan sonra, duvarlardaki ve zemindeki beyaz mermer karolar uyumlu ve zamansız bir tasarım yaratıyor. Odaya aydınlık ve hoş bir atmosfer kazandırıyor. Büyük fayanslar da odanın daha büyük görünmesini sağlıyor.

Banyo renovasyonu: ipuçları ve ilham

Banyo ürünleri

Benzer İçerikler