Daha yüksek kullanım kolaylığıBanyoda

Acanto banyo serisi

Tadilat veya renovasyondan sonra en iyi fonksiyonelliğin keyfini çıkarmak isteyen herkes için sezgisel ve kullanımı kolay ürünler.

Banyo için sıhhi ürünler, kullanım kolaylığı sunmalıdır. Banyodaki günlük rutin, olabildiğince stressiz ve sezgisel olmalıdır. Kullanımı için detaylı kılavuzlara bakılması gereken ya da karmaşık teknolojisi çoğu zaman hata veren olan ve servis çalışması yapılması gereken ürünler öfke, hayal kırıklığı ve strese neden olur ve gereksiz bir zamana ve paraya mal olur. Bu nedenle kullanımı kolay, güvenilir ve az bakım gerektiren çözümler geliştiriyoruz.

Daha iyi bir banyo, daha iyi bir yaşam

Daha fazla kullanım kolaylığı için faydalı bilgiler ve akıllı fonksiyonlar

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik