Lavaboda Saç Tutucu TarakSifonları Temiz Tutmak

GeberIt ONE Lavabo

Geberit ONE lavabonun CleanDrain lavabo sifonu, akıllıca yerleştirilmiş ve tam olarak yerinde tutulan manyetik bir kapakla gizlenmiştir. Kapağın arkasında saç tutucu görevi gören bir tarak parçası bulunur. Sadece bir el bileği hareketi ile kapak ve tarak ucu kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir. Böylelikle sifon temiz kalır ve herhangi bir tıkanma söz konusu olmaz.

Lavabonun arka kenarındaki konumu sayesinde CleanDrain lavabo sifon deliği da doğrudan su hattında değildir. Bu da su sıçramalarını önleyerek su ve kireç kalıntılarında önemli bir azalmaya yol açar. Tüm Geberit ONE lavabolarında standart bir özellik olan özel sır KeraTect sayesinde temizlik daha da kolaylaştırılmıştır. Sır, lavabo vitrifiyesi üzerinde pişirilir ve neredeyse gözeneksiz ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.

Özel Sırlama KeraTect

çıkarılabilir tarak eki- cleanline

GeberIt CleanLIne

Geberit duş kanalı CleanLine hijyenik, temiz ve güzeldir. Geleneksel duş kanallarının aksine, suyu görünmez bir şekilde boşaltmaz, bunun yerine paslanmaz çelikten yapılmış zarif bir açık drenaj yoluyla boşaltır. Sonuç olarak, kirin birikebileceği ve hoş olmayan kokulara yol açabileceği gizli alanlar yoktur. Sadece tarak ucunu çıkarın ve durulayın ve CleanLine kanalına hızlı bir silme işlemi yapın – ve her şey temizlenir. Zemin-hatta duş çözümleri

Hemzemin duşlar

Geberit Olona çıkarılabilir tarak

GeberIt Olona duş teknesi

Geberit Olona duş teknesi, yüksek kaliteli bir katı yüzey malzemesinden yapılmıştır ve ön uçtaki drenaja giden yumuşak bir eğime sahiptir. Kenar veya köşe olmadığından, bu duş çözeltisinin temizlenmesi özellikle kolaydır. Su çıkışının kapağı hafif bir el hareketi ile çıkarılabilir. Kapağın altında, tahliyeyi tıkanmaya karşı koruyan bir tarak parçası bulunur.

Banyo ürünleri