GeberIt ProAndroId ve IOS'a özel uygulama

Zanaatkarlar, Geberit'in sunduklarına cep telefonlarından da erişebilir. Bu, tesisatçıları birçok faydalı bilgi ve çalışma yardımı ile destekleyen akıllı telefonlara yönelik Geberit Pro ile sağlanmaktadır.

Tüm uygulama fonksiyonlarına genel bakış

Ürün algılayıcı

1964'ten itibaren tüm duvar montaj kutularını ve 1983'ten itibaren tüm pisuvar deşarj kontrolleri algılar.

Ürün algılayıcıyı kullanarak duvarda hangi eski duvar montaj kutusunun olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Bu araç ile 1964'ten günümüze tüm Geberit duvar montaj kutuları algılanmaktadır. Bir kez tanımlandıktan sonra, duvar montaj kutularının tüm yedek parçaları ya da tadilat setleri ekrana getirilebilir ve doğrudan Geberit Pro'dan sipariş edilebilir.

Tarayıcı

QR kod ve barkodlar için kullanılan tarayıcı, montaj kılavuzları, yedek parçalara genel bakış ve diğer ürün açıklamaları gibi diğer ürün bilgilerine doğrudan bağlanır.

Ürün kataloğu

Her zaman yanınızda ve her zaman erişilebilir. Genel kataloğu hızlı ve kolay bir şekilde kaydırarak gerekli ürün bilgilerini, montaj kılavuzlarını vb. hemen bulabilirsiniz.

Yedek parçalar

Her an yanınızda olan Geberit genel yedek parça kataloğu ile doğru yedek parçayı daha hızlı bulun. Doğru yedek parçaları hızlı bir şekilde bulabilir ve yedek parça numaranızla sipariş verebilirsiniz.

Yer imleri

Kendi yer imlerinizi oluşturun. Ürünler, belgeler ya da videolar gibi sık kullanılan içerikler artık belirlediğiniz yer imleri kullanılarak hızlı ve kolay bir şekilde ekrana getirilebilir.

Öne çıkanlar: Ürün algılayıcı – 1964'ten itibaren tüm duvar montaj kutuları ve 1983'ten itibaren tüm pisuvar deşarj kontroller

Tesisatçılar, ürün algılayıcıyı kullanarak yalnızca birkaç dokunuşla hangi eski duvar montaj kutusunun ya da hangi pisuvar deşarj kontrolün duvarda olduğunu bulabilir. 1964'ten itibaren tüm Geberit duvar montaj kutuları ve 1983'ten itibaren tüm pisuvar deşarj kontrolleri algılanır. Kullanıcının tek yapması gereken, tipik ürün özelliklerini girmektir. Bir kez tanımlandıktan sonra, tüm yedek parçalar ya da tadilat kitleri doğrudan uygulamadan ekrana getirilebilir.