Geberıt HDPE SuperTubeYer kazandıran sistem

Yüksek katlı binalarda optimize edilmiş hidrolik sistemler

Geberit HDPE SuperTube teknolojisi, yüksek katlı binalarda yerden oldukça tasarruf sağlayan bir atık su tesisatı sunan sistem bileşenlerinin mükemmel etkileşimini temel almaktadır. SuperTube, paralel havalık hattı kullanımını ortadan kaldırır ve böylece yaşam ve kullanım alanları için daha fazla alan yaratır. Daha küçük çapta boru hatları, daha küçük boru şaftları kullanılmasına imkan verir . Dahası yatay boru hatları, yerden tasarruf etmek için 6 metreye kadar eğim olmadan götürülebilir. Sonuç olarak, Geberit SuperTube daha fazla kullanılabilir yaşam alanı yaratır.

  • Daha fazla yaşam ve kullanım alanı
  • Kolay planlama ve hızlı montaj
  • Daha küçük boru çapları, d110
  • 12 l/sn deşarj kapasitesi
  • Ek havalık hattına ihtiyacı yok
  • 6 m'ye kadar yatayda eğimsiz boru hatları

Yerden tasarruf sağlayan montaj

Ek havalandırma borusu olmadan küçük d110 boru boyutları ile yer tasarrufu. Eğimsiz altı metre uzunluğa kadar yatay borularla ek fayda.
Boru boyutu d160 ve ek havalandırma hattı d90 olan standart drenaj sistemleri için yüksek alan ihtiyacı

Karşılaştırma ile farkı görmek mümkün:

Geberit HDPE SuperTube (sol) 12 l/sn'lik bir akış hızı sunar. Bu teknoloji, d110 boru boyutu ile sürekli bir drenaj hattı sağlar. Böylece havalandırma hattı ihtiyacı ortadan kalkabilir. Ayrıca, yatay borular eğimsiz olarak 6 metreye kadar monte edilebilir.

d160 boru çapı ve ilave bir d90 havalandırma hattı ile standart drenaj hattında (sağ) 12,4 l/sn'lik bir akış hızı sağlanır.

Medya Merkezi'mizden SuperTube ürün sertifikalarına ulaşabilirsiniz.

Mükemmel uyum

Geberit HDPE Sovent fittinginin optimize edilmiş geometrisi, iniş borusu içindeki suyu yönlendirir, suyun dönmesini sağlar.

Geberit SuperTube ile kesintisiz bir hava sütunu
Lütfen şekildeki bilgi noktasını seçin

Üç bağlantı parçası çok önemli bir fark yaratıyor

Geberit PE Sovent fitting, d110

Geberıt HDPE Sovent fitting, d110

Geberit HDPE Sovent fittinginin optimize edilmiş geometrisi, iniş borusu içindeki suyu yönlendirir, suyun dönmesini sağlar ve böylece boru çeperine baskı yapmasına neden olur. Elde edilen çevresel akış, yüksek deşarj kapasitesi sağlayan sabit ve tutarlı bir hava sütunu oluşturur ve bu da 12 l / s'lik deşarj kapasitesinin oluşmasını sağlar.

Geberit PE BottomTurn dirsek, d110

Geberıt HDPE BottomTurn dirsek

Geberit HDPE BottomTurn dirseğinde, yön değişikliği su duvarının kırılmasına ve hava akışının kesilmeden çervresel akışın yatayda katmanlı bir akışa dönüşmesini sağlar. Bu etki ile yatay boru hattında üst katmanda hava, alt katmanda su akışı devam eder. Bu değişiklik, konvansiyonel çözümlere kıyasla itiş gücü kayıplarını önemli ölçüde azaltır.

Geberit PE BackFlip dirsek, d110

Geberıt HDPE BackFlıp dirsek

Kıvrımlı Geberit HDPE BackFlip dirseği, iç geometrisi sayesinde katmanlı akışı çevresel akışa dönüştürür, Böylece çervresel akış ile hava sütunu iniş kolonu boyunca korunur.

Videolar

Geberıt HDPE SuperTube Ürün Tanıtımı

Geberit HDPE SuperTube hakkında tüm bilgileri edinin.

GeberIt'te hidrolik yetkinliği

Yüksek katlı binalarda alan kazanımı - Geberit SuperTube'ün hikayesine göz atın.

GeberIt SuperTube hakkında tüm teknik bilgileriÜrün kataloğumuzda bulabilirsiniz