Geberıt AquaCleanOtomatik taharet sistemi teknolojisi

GeberIt'ten devrim niteliğinde, patentli otomatik taharet sistemi teknolojisi

Geçtiğimiz 40 yılda, Geberit'in Rapperswil-Jona, İsviçre'deki genel merkezinde otomatik taharet sistemi teknolojisine muazzam bir bilgi birikimi ve geliştirme çalışması yatırımı yaparak ürünlerimizi sürekli mükemmelleştirdik. Sonuç: Geberit AquaClean otomatik taharet sistemleri, zengin patentli teknoloji ve dolayısıyla üst düzey gelişmişlik ve konfor sunar.

Çığır açan, devrim niteliğindeki teknolojimiz ve Geberit AquaClean otomatik taharet sistemlerimizin çeşitli konfor fonksiyonları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Başlıca çalışmalarımız hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz:

“Geberit AquaClean otomatik taharet sistemlerimizi geliştirirken, konfor ve rahatlık söz konusu olduğunda kesinlikle taviz vermiyoruz. Yalın, estetik tasarım, çığır açan bir ürün konseptine dayalıdır ve devrim niteliğinde, yenilikçi teknolojiler sunmaktadır. Fonksiyonellik, temizlik ve sürdürülebilirlik standartları belirliyor.“ (Armin Gierer, Geberit AquaClean Ürün Hattı Yöneticisi)

Akış teknolojisi, akustik ve ergonomi sayesinde azami konfor

Geberit AquaClean TurboFlush deşarj tekniği
Geberit AquaClean WhirlSpray
 • Patentli WhirlSpray taharet teknolojimiz, titreşimli duş spreyi ile son derece detaylı, nazik ve bu esnada su tasarrufu da sağlayan bir temizlik sağlar.
 • Geberit tarafından geliştirilen klozet seramiklerinin asimetrik iç geometrisine sahip yenilikçi ve aynı zamanda patentli TurboFlush deşarj tekniği, detaylı ve bu esnada son derece sessiz yıkama sağlar.
 • Yıkama kanalı üzerinden gerçekleşen entegre koku emme özelliği son derece etkilidir.
 • Yüksek kaliteli plastikten imal edilen ergonomik formlu klozet kapaklarımız, kapsamlı testler ve şekil çalışmaları baz alınarak geliştirilmiştir.

Teknoloji ve tasarımın uyumu

Geberit AquaClean Mera otomatik taharet sistemi
 • Teknolojik detaylarda minimalleşmeye gidilmesi sayesinde Geberit AquaClean otomatik taharet sistemlerimiz ince, zarif ve sade bir tasarıma kavuşmuştur.
 • Tüm elektrik ve su bağlantıları, Geberit AquaClean otomatik taharet sistemlerinin gövdesine görünmez şekilde entegre edilmiştir.
 • Modüler ve kolay erişilebilir teknoloji sayesinde basit montaj ve bakım sağlanır.

Kolay temizlik

Geberit AquaClean Sela taharet mekanizması deşarjı
 • Kir tutmayan yüzeye sahip yüksek kaliteli klozet seramikleri sayesinde detaylı temizlik.
 • Taharet mekanizmasının dışarıdan ve taharet musluğunun içeriden ayrı su kanalları üzerinden otomatik ön ve son temizliği.
 • Su ileten tüm bileşenleri kapsayan özel olarak geliştirilmiş kireç temizleme programı.

İçme suyunda yüksek güvenlik

Geberit AquaClean otomatik taharet sistemleri, EN 1717 sayılı içme suyunun korunması standardı da dahil olmak üzere ilgili tüm Avrupa yönetmeliklerine uygundur. Geberit, geri akış korumalı entegre su bağlantısı ile bu standardı karşılar ve böylece, Geberit AquaClean otomatik taharet sistemlerinin hiçbir koşulda içme suyu şebekesinde kirlenmeye neden olmaması sağlanır.

GeberIt montaj sistemleri ile mükemmel uyum

Geberit AquaClean Mera ile duvara monte klozet için Geberit Duofix elemanı
 • Otomatik taharet sistemlerimizle, büyük bir çaba harcamadan banyolarda maksimum konfor sağlanabilir. Sistemlerimiz, yeni banyo yapımının yanı sıra renovasyonda da tüm Geberit tesisat ve yıkama sistemleriyle birleştirilebilir, ayrıca hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir.
 • Geberit, montaj için tüm klozet elemanlarını su ve elektrik bağlantıları tam uyacak ve gizli kalacak şekilde uyarladı.

Sürdürülebilirliğe yatırım

Geberit'ten kalıcı çözümler
 • Geberit AquaClean akıllı klozetler, ekolojik denge açısından beğeni toplamaktadır. Akıllı kontrol teknolojisi sayesinde konfordan ödün verilmesi gerekmez.
 • Geberit AquaClean akıllı klozetlerin bekleme modunda (enerji tasarruf modu) enerji tüketimi maksimum 0,5 watt'tır.
 • Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin ek su tüketimi, kağıt tüketimine kıyasla arka planda kalmaktadır.

Video

Yenilikçi fonksiyonlar

Geberit AquaClean Mera otomatik taharet sistemlerinin fonksiyonları hakkında daha fazlasını öğrenin.

GeberIt AquaClean Sela için tasarım ödülleri

Ödüller

Geberit AquaClean Sela için DesignPlus / ISH
Geberit AquaClean Sela için 2013 Interior Innovation ödülü
Geberit AquaClean Sela için 2013 IF Product design ödülü