Fotoselli Sistemler Kampanyası 2024 | Geberit

Fotoselli Sistemler Kampanyası 2024

Geberit fotoselli ürünler

Geberit, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği fotoselli batarya, pisuvar ve fotoselli kumanda kapakları ile yaşam alanlarını yenilikçi çözümlerle buluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor. Yüzey temasını sıfıra indiren fotoselli ürünleriyle yaşam alanlarına estetik ve konfor getirmenin yanı sıra hijyen ihtiyacına da cevap veriyor. Yoğun Ar-Ge çalışmaları ile üretilen Fotoselli Batarya Sistemleri, Preda Pisuvar Sistemi ve Sigma 10 kumanda kapakları, hijyen ve tasarrufu bir arada vermenin yanı sıra çevre dostu tasarım ilkeleriyle çevresel sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor.

Fotoselli sistemler kampanyasında sunulan ürünleri kampanya broşüründen inceleyebilirsiniz.

Fotoselli Batarya Sistemleri ile hijyene bir adım daha yakın olun

Geberit Brenta Fotoselli Batarya

Yüzey temasını sıfıra indiren ve fazla su kullanımının önüne geçen Geberit fotoselli batarya sistemleri, alışveriş merkezleri, havalimanları, okullar ve restoranlar gibi genel ve ticari alanlarda bulunan tuvaletlerde hijyenin sağlıyor. Hem zarif hem de akıllı tasarıma sahip fotoselli batarya sistemleri, zarafeti arayanlar için heyecan veren tasarımlar sunuyor. Diğer çözümlere göre son teknolojiyle donatılan ve estetik açıdan çekici bir görüntü sunan fotoselli bataryalar, kullanıcısına el yıkarken sunduğu geniş alan sayesinde temizliği kolaylaştırırken sağladığı tasarrufla karbon ayak izini küçültmeye yardımcı oluyor.

Optimum yıkamayla maksimum hijyen: Preda Pisuvar Sistemi

Geberit Preda Pisuvar

Akıllı formu, minimum su ile optimum yıkama imkanı, su sıçratmadan sessiz biçimde çalışan yapısıyla maksimum verim sağlayan Preda Pisuvar Sistemi, standartların üstünde kalite sunuyor. Fotoselli, entegre yıkama kontrollü ve susuz çalışma özellikleriyle en yeni teknolojilerle donatılan Preda, 0,5 litre su tüketimi sayesinde kullanıcısına optimum yıkama imkanı verirken aynı zamanda su tasarrufu sağlıyor. Kullanılan mekanın ihtiyaçları ve/veya yapısal koşullarına bağlı olarak kontrol ünitesi elektrikle veya pille çalışabilen sistem, entegre jeneratör bağlantısı ile kendi enerjisini de üretebiliyor. Püskürtme başlık, sifon ve yıkama borularına kolay ulaşım ile pisuvarların temizliği ve bakımı kolaylıkla sağlanıyor. Kontrol ünitesinin kendi enerjisini üretebilme opsiyonu sayesinde kaynak ve su tüketimini minimize eden Preda, sürdürülebilir teknolojisiyle öne çıkarak doğaya saygılı olma felsefesini sürdürüyor.

Su tasarrufuyla sürdürülebilir doğaya merhaba: Sıgma 10 kumanda kapakları

Geberit Sigma Fotoselli Kumanda Kapağı

Manuel veya fotoselli çalışma kabiliyeti, start-stop veya çift kademeli yıkama olanağı ile su tasarrufu sağlamanın yanı sıra banyoları güncel tasarım diliyle de buluşturan Sigma 10 kumanda kapakları, klasik banyo yaklaşımına çağdaş yorumlar getiriyor. Fotoselli ve manuel yıkama olanağı sağlayıp farklı renk seçeneklerine sahip ABS plastik ve paslanmaz çelik opsiyonlarıyla üretilen Geberit Sigma 10 kumanda kapakları, elektrik bağlantısı veya pille çalıştırılabiliyor. Tüm fotoselli kumanda kapakları, yılda 300 gün günde 100 kullanım varsayıldığında bir yılda tam 135 bin litre su tasarrufu sağlayarak sürdürülebilir doğaya katkıda bulunuyor.

Kampanya Şartları

  • Kampanya başlangıç tarihi 31.01.2024’tür.
  • Geberit Türkiye, kampanya sürecinde koşul ve fiyatlarında gerekli görmesi halinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve sonlandırma hakkına sahiptir.
  • Kampanya içerisinde yer alan ürünler için tavsiye edilen satış fiyatlarıdır ve fiyatlara KDV dahildir.
  • Kampanyaya dahil olmayan ürünlerde standart perakende koşulları geçerlidir.
  • Kampanya stoklar ile sınırlıdır.
  • Renk ve tonlarda baskıdan kaynaklı farklılık olabilir. Renklerin doğru referansı için ilgilisatış noktasındaki renk kartelalarını veya gerçek ürünleri inceleyebilirsiniz.