Banyo serileri kampanyası 2022
Monolith rezervuar modülü

Geberıt Banyo Serileri Kampanyası 2022

Geberit AquaClean Mera Akıllı Klozet

Geberit banyonuzu yenilemek için şimdi çok avantajlı fiyatlar sunuyor. İlham veren banyolara Geberit kalitesiyle ulaşmak için kampanya broşürümüzü inceleyin.

Geberit'in yeni kampanyası; AquaClean akıllı klozet serisi, Variform lavabo serisi, Sigma gömme rezervuar ve kumanda kapakları, Monolith rezervuar modülü, asma klozet ve duş çözümleri gibi geniş bir ürün portöyünde avantajlı fiyatlar sağlamaktadır.

Tasarım ve fonksiyonelliği birleştiren Geberit ürünleri, banyolarınızı özel kılacak bir atmosfer yaratırken modern bir duruş sunuyor.

AquaClean Mera Comfort

AquaClean akıllı klozetler

AquaClean Mera zamansız zarafeti temsil eder. Bu akıllı klozet zamanın ötesinde ancak uyumlu tasarımıyla her banyo atmosferine eklenebilir. Yüksek kalitedeki ürün malzemeleri, yumuşak çizgiler ve akıcı geçişler AquaClean Mera’yı diğerlerinden ayıran özelliklerdir. Tüm elektrik ve su bağlantıları gövdeye entegre edilir ve asma klozetin sağlam bağlantıları özel tasarlanan kapağın altına gizlenmiştir. Böylelikle ortada bağlantı görüntüsü olmadığı için, kötü bir görünümün önüne geçilmiş olur.

CleanLine duş kanalı

Duş Çözümleri

Geberit duş çözümleri, fonksiyon ve estetik açısından en iyi kaliteyi, benzersiz uzmanlığı ve zamansız tasarımı size sunar. Geberit duvar süzgeci ile tesisat açısından hayat kolaylaştıran bir çözüme kavuşabilir aynı zamanda duş zeminlerinde modern ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Monolith rezervuar modülü

Monolıth rezervuar modülü

Geberit Monolith, sadece görüntüsüyle değil, bu görüntüsünün arkasındaki fonksiyonu, malzemeleri ve teknolojisiyle de güçlü bir izlenim bırakır. Montaj genellikle yapısal değişiklikler gerektirmez. Böylelikle hem yeni yapılar hem de renovasyon yapılan banyolarda büyük bir avantaj sağlar.

Geberit variform lavabo

Varıform Lavabolar ve daha fazlası...

Ferahlık, tasarım ve temizlik için daha fazlasını isteyenlere...Banyonuza konfor ve hijyen katan ürünlerin tamamı için kampanya broşürümüzü inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Montaj Hizmeti

Montaj dahil etiketli ürünlerin montajı Geberit Tesisat Sistemleri’ne ait olup, montaj öncesi 0850 811 62 63 numaralı çağrı merkezimizden randevu alınması ve montaj yerinin hazır olması gereklidir.

Kampanyalar ve şartlar hakkında bilgi almak için kampanya broşürünü inceleyiniz.