Asma klozetlerBanyoda daha fazla temizlik için

Banyoda ya da misafir banyosunda asma klozet tercih ederseniz, klozetin altındaki boş alana kolayca erişilebilir olduğundan tüm banyo zeminini daha kolay ve hızlı bir şekilde temizleme imkanınız olur.

Kesintisiz zemin temizliği için asma klozet

Daha kolay temizlik

Gömme rezervuarın duvarın arkasında takılmasıyla kirlerin biriktiği boru gibi teknik parçalar duvarın içinde gizlenir. Herhangi bir engel olmadığı için de klozetin altındaki zemin istenildiğinde çok daha kolay temizlenebilir. Ayrıca temizlenecek klozet yüzeyi pürüzsüz ve kolay erişilebilirdir. Böylece, banyonun tamamının temizliği daha verimli hale gelir.

Tasarım fonksiyon ile buluşuyor

Bir klozet satın alırken, ilgili fonksiyonlara ve tasarıma odaklanılır. Asma klozet seramiği tercih edilmesiyle rezervuar duvarın arkasında kalır ve siz de klozet ve kumanda kapağı tasarımına konsantre olabilirsiniz. Parlak dış yüzeyli Rimfree® asma klozet, KeraTect® özel sır ve çıkarılabilir klozet kapağı seçimi ile ayrıca temizlik de kolaylaşır.

Geleneksellik ile kalite

Geberit gömme rezervuarlar, kendilerine modern banyolarda 50 yılı aşkın süredir yer bulmaktadır. Duvara entegre çerçeve ve klozet 400 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Geberit rezervuarları tek parçadır ve sızıntı bakımından birkaç kez kontrol edilir.

Asma klozetlerde beş temizlik avantajı

  • Gömme rezervuar ve su temini bağlantıları duvarın arkasına gizlenir böylelikle sadece klozet temizlenir.
  • Klozet ile zemin arasındaki boşluk temizliği kolaylaştırır. Ayrıca bu durum banyonun daha büyük görünmesini sağlar.
  • Klozetin pürüzsüz yüzeyi temizliği kolaylaştırır.
  • Adından da anlaşılacağı gibi, Rimfree klozetlerde mikropların birikebileceği kanallar yoktur, bu da kanalın zaman alıcı temizliğinin de geçmişte kaldığı anlamına gelir.
  • Bazı asma klozetler, yüzeyleri özellikle temizlemeyi kolaylaştıran özel sır KeraTect ile kaplanmıştır.