Hemzemin duş çözümleri | Geberit

Hemzemin ve Engelsiz Birçok Hemzemin Duş Çözümleri

Hemzeminde duşlar odanın kapsamlı bir şekilde yapılandırılmasının yanı sıra duş alanına adımsız erişim sağlarlar. Geberit çeşitli çözümler sunar - hangisini tercih ederseniz edin, sabırsızlıkla bekleyeceğiniz sınırsız duş keyfinden başka bir şeye sahip olmayacaksınız.

Geberit hemzemin Setaplano duş zeminli banyo

GeberIt duş zemini Olona

Yeni Geberit duş zemini Olona, en iyi özelliklere sahip kaliteli mineral malzemeden imal edilmiştir. Bu malzemenin avantajları ilk dokunuşta hemen fark edilir. Metal, cam veya seramiklerden farklı olarak sıcak ve ipeksi yumuşaklık hissi verir. Ayrıca, gözeneksiz olan bu malzeme kesinlik kaydırmaz özelliktedir.

Taş reçine Geberit Olona duş zemini

Geberit Olona, kolay monte edilmesi, minimal görünümü ve cazip bir fiyat-performans oranıyla öne çıkar. Taş reçine duş zemini, zeminle aynı hizada kurulur. Gider kapağı, dar bir krom halka ile çevrilidir. Böylece, kapak giderin üzerinde yüzer gibi görünür ve görsel bir vurgu katılır. Ayrıca mat beyaz duş zemini kolay temizlenmesi ile öne çıkar. Geberit Olona, dört farklı kare ve çok sayıda dikdörtgen boyutta mevcut olduğundan hemen hemen her banyo planına uyar.

Geberit CleanLine'lı banyo

GeberIt CleanLIne

Mükemmel görünüm, fonksiyon ve hijyeni bir araya getirir. Kenarda ince yerleştirme sayesinde hemzemin duş keyfinin önünde hiçbir şey duramaz.

Hemzemin duş için Geberit duvar süzgeci

GeberIt duvar süzgeci

Duş için Geberit duvar süzgeci, kesintisiz bir tasarımla erişilebilir bir banyo yolunu açar. Giderin zeminden duvara döşenmesi ile seramik görüntüsü korunmuş olur ve hiçbir zaman gidere basmazsınız.