banyoda tazelik Duofresh koku alma ünitesi

Banyodaki kötü kokuları bilmeyen yoktur. Herkesin kokuları ortadan kaldırmak için de kendi yöntemleri vardır. Bu yöntemler, banyoda kullanılabilen koku çubuklarından kokulu spreylere ve yalnızca havalandırma kullanımına kadar çeşitlilik gösterir... Aklımıza pek sık gelmese de koku günlük hayatımızda önemli bir rol oynuyor. En ufak bir koku bile bir reaksiyonu tetikler. Bu sayede beynimiz temiz kokuları hoş bir hisle birleştirir.

Geberit video içeriğini etkinleştirin

Güncel veri gizliliği ayarlarınız, bu içeriği kullanmanıza izin vermiyor. “Kolay kullanım/analiz“ kategorisi çerezini etkinleştirmek istiyor musunuz? Daha fazla bilgiye Veri gizliliği beyanı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oda spreylerinin kokuları geçici olarak maskelediği ve açık pencerelerin soğuğa neden olduğu durumlarda, Geberit DuoFresh modülü herhangi bir istenmeyen yan etki olmadan görevini yerine getirir. Koku emme sistemi, tüm duyular için faydalıdır. Sistem, tuvalete biri oturur oturmaz otomatik olarak çalışmaya başlar. Hava doğrudan seramikten çekilir ve temizlendikten sonra odaya geri verilir. DuoFresh modülü, her Geberit Sigma rezervuarına kolayca monte edilebilir ve Sigma serisine ait neredeyse tüm kumanda kapakları ile birleştirilebilir.

Geberit DuoFresh modülü yalnızca hoş olmayan kokuları gidermekle kalmaz, aynı zamanda bir dizi akıllı fonksiyona da sahiptir. Örneğin, isteğe bağlı olarak monte edilebilen sensör, birinin tuvalete yaklaştığını algılar ve koku emme sistemini otomatik olarak etkinleştirir. Ayrıca, LED rehber ışık, gece size yolu göstermek için otomatik olarak açılır.

Geberit Sigma50 kumanda kapağı

Bolca temiz hava ve az kurulum çabası

Kötü kokular barındırmaya tuvaletin avantajlarından hep yararlanmak istediniz ancak büyük bir renovasyon için kendinizi hazır hissetmiyor musunuz? Ya da şu anda hayalinizdeki yeni banyoyu mu planlıyorsunuz? Geberit DuoFresh modülü, her iki durumda da sizin için biçilmiş kaftan.

Kumanda kapaklarına git