Donma tehlilkesine dikkat

Tuvalete giderken ya da klozette otururken buz gibi hissetmek gerekmez

Sabahın erken saatlerinde sıcak ve rahat yatağınızdan çıkmak zaten yeterince işkence. Fakat aynı zamanda soğuk bir klozet oturağına da oturmak zorunda kalırsanız güne sakince başlamayı unutun deriz. Banyo paspasları, ısıtmalı havlu askıları ve yerden ısıtma, odayı daha sıcak ve rahat hale getirebilir, ancak tuvalet soğuk bir taht olarak kalmaya devam eder. Isıtmalı klozet oturağı çözümü ile bu artık geçmişte kaldı. Japonya'da uzun zamandır görgü olarak kabul edilen, banyonuzda da gerçek olabilir. Şu durumu hayal edin: Alarmınız çalıyor. Uyku sersemi bir halde yatağınızdan kalkıyor ve banyoya doğru gidiyorsunuz. Banyoya geldiğinizde, yaklaşım sensörü sayesinde oturak ısıtması otomatik olarak açılır. Oturun, tuvaletinizi yapın ve sıcak bir klozet oturağının konforundan yararlanın.

Ayrıca: Isıtmalı klozet oturağı, konforlu oturumun yanı sıra sağlık açısından da faydalar sunar. Sıcaklık, genellikle kan dolaşımını teşvik eder, bu da mesaneyi ve bağırsakları uyarır ve tuvalete gitmenize yardımcı olur.

Banyo ürünleri

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı