Mikro Yaşam

Alanı optimize eden banyo mobilyaları sayesinde temel ihtiyaçlara odaklanma

Günümüzde, tüketim çılgınlığına dur demeyi birçok kişi istiyor. “Micro Living“ ve “Tiny Homes“ anahtar kelimeleri, küçük bir ekolojik ayak izi vaat eden yaşam fikirleri için kullanılıyor. “Az çoktur“, bir hayat felsefesi: Evet, daha az alan, ancak daha düşük yaşam kalitesi değil.

Temel ihtiyaçlara yönelik azalma mimaride ve özellikle banyo planlamasında yerini buldu. “Az çoktur“ felsefesi, burada yerden tasarruf sağlayan çözümler sayesinde küçük banyolarda bile mümkün olan en yüksek konfor ve atmosferin vaat edildiği anlamına geliyor. Burada en önemli nokta, duvarın önündeki teknoloji: Giderek daha fazla teknik bileşen, artık görünmeyecek şekilde monte ediliyor. Görüş alanında kalanlar da “Az çoktur“ anlayışı ile yüksek kaliteli zarafet ve kullanım kolaylığı ile etkiliyor.

Ayrıca: “Mikro Living“ altında ne anlanacağı sorusuna tek bir cevap verilemez. Orta Avrupa'da “küçük yerlerde yaşamak“ anlamındadır ve maksimum 30 m²'ye kadar olan tek kişilik haneler kastedilmektedir. Japonya'da ise 6 m²'den daha küçük “bölmeler“ (küçük uyku odaları) için kullanılmaktadır. Yüzünüzde yorgun bir gülümsemeye neden oldu, değil mi?

Banyoda Daha Fazla Alan için Ürünler

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı