Banyoda Renovasyon Zamanı

Tozlu, bej, 80'lerin havasından modern aksesuarlara ve bolca konfora sahip zarif bir banyoya. Üç kişilik aileden gelen temel talepler, yıllardır kullanılmayan küveti geniş, zemini düz ve engelsiz, yer süzgeci ile tamamlanmış bir duşa dönüştürmek ve güvenilir duş klozetini çağdaş bir modelle değiştirmek..

Renovasyon öncesi banyo
Renovasyondan sonra banyo

Zamansız ve Modern Banyo

Amaç, modern banyo ekipmanları ile tamamen yeni bir görünüm elde etmekti. Eski bej, kısmen desenli karolar, gri renkli büyük taş karolarla değişti. Bu karolar banyoya doğal ve ferah bir his verir. Oda boyunca bej, kahverengi ve gri tonlarıyla zamansız renk düzeni sofistike bir ambiyans yaratır. Yumuşak kırmızı havlular, fiberglas duvar kağıdındaki mercan kırmızısını yakalarken, ince bir renk sıçraması sağlar. Ve fiberglas duvar kağıdı konusunda, bu gerçekten yeni banyodaki gösterinin yıldızı ve nemli alanlarda fayanslara mükemmel bir alternatif oluşturuyor. Bu duvar kağıtları dayanıklıdır ve duvardaki doğal motifler için ideal bir zemin oluşturur. Hoş bir yan etki, motifin lavabo dolabının cam gri-kahverengi ön kaplamasına da yansımasıdır. Bu, aydınlatma durumuna bağlı olarak lavabo dolabına heyecan verici bir dokunuş sağlar.

Akıllı Fonksiyonlara Sahip Çarpıcı Banyo Bataryaları

Her banyoda odak noktası olarak lavaboya çok dikkat ediliyor. Lavabo bataryası dahil tüm lavabo ve lavabo mobilyası yenilendi. Pratik bir raf yüzeyi ile tamamlanan asimetrik lavabonun güzel şekli şimdi gerçekten göze çarpıyor. Dahası, bireysel olarak bölünebilen depolama sistemlerine sahip uyumlu banyo mobilyaları, akıllı saklama alanı sunuyor. Bir diğer görsel vurgu ise, banyo mobilyalarına mükemmel uyum sağlayan ışık şeritli ve ahşap dokulu melaminli iç ayna yüzeyidir. Lüks bir dokunuş ve gerçek bir tazelik patlaması yaratsın diye banyoya akıllı klozet ekleniyor.

Profesyonel banyo renovasyonu kesinlikle görülmesi gereken etkileyici bir manzara yaratıyor. Tamamen yeni bir aile banyosu, şık ama zamansız bir atmosferle tamamlanıyor.

Banyo ürünleri

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı