Her Yaş Grubu İçin Klozet

Klozetler genellikle çok az ilgi görür. Bununla birlikte, bir banyonun temel bir bileşenini temsil ederler ve her yaş grubu için önemli bir rol oynarlar. Akıllı klozetler gibi modern klozet çözümleri günlük hayatımızı kolaylaştırıyor ve her yaş için genital bölgenin optimal temizliğini sağlamaya yardımcı oluyor.

Akıllı klozetler çocuklar için gereken denetim düzeyini azaltır

Temassız temizlik için akıllı klozet

Yaşa uygun bir banyo, dışarıdan yardıma ihtiyaç duymadan rahat, güvenli ve kullanılabilir olmalıdır. Entegre duş fonksiyonlu klozet – klozet ve bide kombinasyonu – engelsiz bir banyo için kullanışlı bir özelliktir. İnsanlar yaşlandıkça ve hareket kabiliyetleri daha sınırlı olmaya başladıkça, kişisel temizlikle ilgili hareketler hayatı biraz daha zorlaştırır. Akıllı klozet ile, hijyeni sağlamak adına bir düğmeye dokunarak bir püskürtme kolu uzanır. Bu, yaşlıların günlük yaşamlarında daha fazla özerkliği ve bağımsızlığını sağlar.

Engelsiz Banyolar İçin Modern Klozet Çözümleri

1960'larda icat edilen klozet teknolojisinin faydaları hiçbir şekilde ileri yaştaki insanlar için uygun değildir. Su, her yaştan insanın kendini iyice ve nazikçe temizlemesinin en iyi yoludur. Genital bölge tuvalet kağıdıyla ovuşturularak ne kadar çok tahriş olursa, cilt tahrişi, alerji ve egzama riski o kadar artar. Akıllı klozet ile her yaş grubu yepyeni bir temizlik hissi yaşayabilir.

Tüm gereksinimlere uygun akıllı klozette kişisel ayarlar

Akıllı klozet, kişisel olarak tanımlanabilen çeşitli ayarlara sahiptir. Örneğin, herkes kendi yüksekliğine bağlı olarak püskürtme kolunun ne kadar uzayacağını kendisi ayarlayabilir. Bu, yalnızca temizlenecek alanların gerçekten ıslanmasını sağlar. Kişisel kullanıcı profilleri herhangi bir zamanda bir düğmeye tıklanarak kaydedilebilir ve çağrılabilir.

Engelsiz Çözümlerin Diğer Avantajları:

Hemzemin duş çözümleri
Duşta oturma seçenekleri

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı