Küvetler konuşsun | Geberit

Küvetler konuşsun

Geberit Soana küvet, beyaz

Trend belli: Duşlar, özellikle dehemzemin, o hoş eski tip küvetleri geride bıraktı. Hemen hemen aynı ölçüde olarak, bazıları giderek beğeni topladıkça, diğerleri toplum tarafından daha az rağbet görmektedir.

Burada başka hiçbir sıhhi ürün hiçbir sıhhi ürün küvetin eline su dökemez. Sakinlik ve huzur bularak dinleneceğiniz bir cennetin simgesi olan küvet, kişisel hijyeni deyim yerindeyse en saf haliyle bünyesinde barındırır. Kleopatra sütle yıkandı, onunla duş almadı.

Kleopatra değilseniz ve yalnızca bir banyonuz varsa duş başlıklı ve duş bölmeli küvet içeren klasik model kesinlikle doğru seçimdir. Daha fazla alanınız varsa elbette artık seçim yapmakta zorlanmazsınız ve ayaklı bir küvet de tercih edebilirsiniz.

Ama dikkat:Daha fazla alansizi daha büyük bir küvet seçmeye teşvik etmemelidir. Standart küvet boyutunun genellikle 175 x 70 veya 75 santimetre olması tesadüf değildir. Çünkü küvet kendi beden ölçünüze göre ayarlanmalı ve ayakkabı gibi oturmalıdır.

Uzun vadede önemli bir ayrıntıya da dikkat edilmelidir: Gider düğmesi. Deneme amaçlı oturduğunuzda (yeni ayakkabı denemek kadar önemlidir) hiçbir şekilde size takılmamasına ve banyo keyfinizi bozmamasına dikkat edilmelidir.

Banyoda Daha Fazla Alan için Ürünler

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı