Küçük bir plan. Evet, konu nedir?

Küçük bir banyo planı çizimi

Çalışmalar şunu ortaya koyuyor: Banyo, dinlenmek ve enerji depolamak için tercih edilen yerlerden biri. Ancak ortalama bir banyonun 7 m²'den az olduğunu da gösteriyor. Gerekli ihtiyaçların yanı sıra kendinizi iyi hissettiren bir alan yaratmak isterseniz bu metrekarelerde dar bir sonuç elde edilecektir. Hayallerinizdeki banyoya hoşça kal mı diyeceksiniz? Asla. Kendi banyonuz, kuşe kağıda basılı dergilerdeki banyoların ebatlarına yaklaşmasa bile ferahlık ve rahatlık hissi yaratmanın her zaman bazı yolları ve araçları vardır.

İşin püf noktası, yalnızca fonksiyonel kullanıma hitap eden elemanları en aza indirmektir. Rezervuar, koku sifonu vb. ögelerin ortadan kaldırılması gerekir. Yarım yükseklikte veya yerden tavana kadar uzanan montaj duvarları bu amaçla kullanılabilir. Bu duvarların içinde yalnızca teknoloji gizlenmekle kalmaz, ayrıcaalan ayırıcıolarak net oranlar sağlar ve böylece belirli (iyi hissettiren) ekstralar devreye alınabilir. Bu ayırıcılar, küçük bir alanda rahat bir ıslak alan yaratmak için kullanılabilir, bu da sizi rahatlatır ve sakinleştirir. Bununla boş alan kaybı yaşanmaz, aksine: Ön tarafa takılan asma klozetle son derece iyi bir görünüm elde edilir.

Banyoda Daha Fazla Alan için Ürünler

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı