Burada kötü kokuya yer yok

Banyoda kötü koku mu? Kesinlikle böyle olmak zorunda değil

Akşam yemeği. Tüm aile ellerinde çatal bıçakla yemek masasında sabırsızlıkla bekliyor. Belli ki anneleri yine harika şeyler pişirmiş. Soru yalnızca şu: Ne pişirdi? Çünkü önlem olarak davlumbazı çalıştırdı ve mutfak kapısını kapattı. Böylece mutfaktan gelen kokular, her zaman dedikleri gibi eve yayılmaz.

Banyoda da çok benzer bir durum söz konusu olabilir. Banyo genellikle ferah ve temiz olsa da bazen bir süreliğine hoş olmayan kokular olabilir. Bu nedenle, uzun zamandır banyo için davlumbaza benzer şekilde çalışan koku filtreleri kullanılmaktadır. Neyse ki, bu filtreler işlerini çok daha sessiz yapıyor. Mutfak buharını çekmek yerine, klozetteki istenmeyen kokuları giderirler. Tam da kokunun çıktığı yerde, yani klozet seramiğinde. Böylece, banyo tekrar o hoş ferahlığına kavuşur.

Küçük bir öneri: Koku emme sisteminin verimliliğini korumak için, hem mutfaktaki hem de banyodaki filtre düzenli olarak değiştirilmelidir.

Banyo ürünleri

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı