Geleceğe yatırım

Tüm durumlara uygun bir banyo

Yeni bir banyo, yaklaşık 25 yıl boyunca değişen talepleri karşılayabilmelidir. Bu nedenle, önceden planlama yapmak önemlidir. İşte bir kontrol listesi:

Elektrik bağlantıları sağlayın
Banyoda elektrik, her zamankinden daha önemli. Doğru yerde şebeke bağlantısı ile, daha sonra bir koku emme sistemi ya da otomatik taharet sistemi de kurulabilir.

Duşa kademesiz giriş
Hemzemin duşlar zariftir ve banyonun daha büyük ve aynı zamanda daha güvenli görünmesini sağlar. Geç ve yaşlılar için de idealdir.

Asma klozet
Banyo mobilyası ve klozet duvarda asılıysa altındaki zeminin temizlenmesi kolaydır. Ayrıca, ihtiyaçlara özel oturak yüksekliğinde asma klozet monte edilebilir. Bazı modellerde yükseklik sonradan ayarlanabilir.

Gömme koku sifonu
Lavabonun altındaki koku sifonu, kullanıcı lavabonun önünde bir tabureye ya da hatta tekerlekli sandalyeye oturduğunda rahatsız edicidir. Gizli sifonlar, bu engeli ortadan kaldırmıştır.

Kütleye dikkat
İster kucağınızda bir bebek, ister tekerlekli sandalyede olun, kapılar ve geçitler yeterince geniş olmalıdır. Banyo mobilyalarını planlarken, günlük eşyaların kolayca erişilebilir olmasını sağlamak önemlidir.

Destek çubukları için güvenli tutuş
Fayansların arkasındaki montaj elemanları yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Klozet ya da duş gibi kritik noktalara sabit montaj plakalarını ilk baştan takmak en iyisidir. Bu çok maliyetli değildir ve gerekirse yapısal değişiklik yapılmadan destek ve tutunma barları takılabilir. Önemli olan ise şu: Planlama belgelerini güvenli biçimde muhafaza edin.

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı