En uzak köşeye kadar temiz

Geberit Sigma20 kumanda kapağı temizliği

Banyoda şık tasarım ve akıllı fonksiyonlar önemlidir. Kullanıcı için ise daha çok temizlik önemlidir. Sadece birkaç püf noktası ile banyo pırıl pırıl hale getirilebilir.

 • Kolay erişilir
  Kutularda organize edilen banyo aksesuarları, kolayca ortadan kaldırılabilir. Bu, hızlı ve kolay temizlenen, boş alanlar yaratır. Daha iyisi ise şu: Pratik düzenleme kutuları ile banyo mobilyalarının içleri de ideal biçimde kullanılabilir.
 • Kolay boşaltılır
  Sadece tuvalet fırçaları değil, bunların tutucuları da temiz olmalıdır. Tutucularda kalan su, hızlı bir şekilde kötü bir koku yayar. Bunların temizliği basit, kolay ve güvenli olmalıdır.
 • Yıkama
  Görünmez olsa bile atık su borularının da bakıma ihtiyacı vardır. Koku sifonlarında ya da seramik yüzeylerde tortular hızla birikerek temizliği zorlaştırır. Bu nedenle, yeterli miktarda su ile düzenli olarak yıkama işlemi yapın.
 • Daha sık temizleme
  Kir, mikrop ya da idrar sıçramaları, klozet ve lavabonun etrafındaki derzlerde birikir ve bu da hoş olmayan kokulara neden olabilir. Bu nedenle, derzleri düzenli olarak ve ayrıca ara sıra temizleyin.

Bölüm 1: Banyoda saç boyası ve oksidan krem kaynaklı lekeler
Bölüm 2: Banyoda hijyenik temizleyiciler ve banyo temizleyicileri kaynaklı lekeler
Bölüm 3: Banyoda oje ve oje çıkarıcı kaynaklı lekeler
Bölüm 4: Banyoda kireç ve silikat birikmesi kaynaklı lekeler
Bölüm 5: Banyoda klozet temizleyici ve klozet tabletleri kaynaklı lekeler

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı