Düzen alanla buluşuyor

"Banyoda daha fazla düzen" konusu hakkında şekil

Tüm fırçalar, tüpler veya sprey şişeleri ile ne yapmalı? Bunu kendimize sorduk ve iki influencer'dan yanıtları bir araya getirdik. Zeminde veya duvara asılı banyo mobilyaları dolapları ile banyoda depolama alanları oluşturulabilir.

Ancak banyoda depolama alanı için sihirli kelime daha fazla mobilya değil, daha fazla düzendir. Bunun arkasındaki sihir basittir: Banyo mobilyalarındaki kaos ortadan kaldırılır ve düzenleme seçeneklerine daha fazla dikkat edilirse mevcut depolama alanı hacmi daha iyi kullanılabilir.

Çekmeceler ile gelen düzen

Bu bağlamda, lavabolar aynı anda iki sorunu çözmek için uygundur: Koku sifonu ve su borularını ortadan kaldırır ve lavabonun altında saklama alanı yaratır. İdeal lavaboların çekmeceleri vardır. Çeşitli banyo eşyalarını çekmecelerde rahatlıkla depolayabilirsiniz.

Kalite karşılığını verir

Piyasada birbirinden farklı model ve kalite özelliklerine sahip çekmeceler bulunmaktadır. Bu çekmeceler, ince bir işçilik ürünü olan metal raylar üzerinde sorunsuz açılmalı ve kapanmalıdır. Bu raylar, çekmecenin içindekiler sağa-sola kaymadan uzun vadede eşit ve güvenilir bir şekilde açılıp kapanmasını sağlar. Çekmeceler, ayrıca tam çıkıntı denen bir özellik de barındırır. Böylece, çekmece tamamen dışarı çekilir.

Gürültüsüz ve rahat

Otomatik çekmece ve Soft-Closing özelliği, modern banyo mobilyaları ile birlikte gelen diğer iki özelliktir. Otomatik çekmecede hafif ittirmek yeterlidir, çekmece kendiliğinden kapanır. Soft-Closing ise, banyo kullanıcısını can sıkıcı iki şeyden kurtarır: Bir yandan çekmece kapanırken gürültü sorunu ortadan kalkarken, diğer yandan çekmecenin sallanması yavaşlar ve çekmecenin içindekiler sağa-sola hareket etmeden yerinde kalır.

Not: İç bölmelerde daha da fazla düzen istiyorsanız düzenleme ve ayırma kutularını kullanabilirsiniz. Bunlar isteğe bağlı olarak banyo mobilyalarıyla birlikte edinilebilir veya yapı marketlerden satın alınabilir.

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı