Dört ayaklı dostlar ile duş

İyi bir saç filtresi duş giderinin çimen ve köpek tüyleri ile tıkanmasını engeller

Köpek sahipleri bunu çok iyi bilir. Dört ayaklı dostunuz çimenlerde ya da yol kenarında keyifle yuvarlanıyorsa genelde iyice bir temizlenmesi gerekir. Çamur ve kiri temizlemenin en kolay yolu, dostunuzu küvette veya duşun altında yıkamaktır. Evcil hayvanlar bunlardan her zaman hoşlanmaz ve ıslanmak yerine kaçmak ister.

Küvetler, küçük ve zayıf hayvan dostlarımızı sakince yıkamak için en iyi yerdir. Köpek küvetten kolayca kaçamayacağı için sahibi köpeğini sorunsuzca yıkayabilir. Ancak köpek daha büyük ve daha iriyse dört ayaklı dostunuzu güvenli bir şekilde küvete sokup çıkarmak neredeyse imkansızdır. Köpek ıslak halde kontrolsüz bir şekilde küvetten dışarı çıkarsa sahibinin ve hayvanın yaralanma riski vardır.

O halde bu kirli dostunuzla siz de duşa gireceksiniz. Bunun içinhemzemin duşideal sonuç verir. Çünkü herhangi bir kenar yoktur ve erişim engelsizdir. Bu, şimdi şu anlama geliyor: Haydi suya, marş marş!

Giderlerin tıkanmaması için temizlikten önce yaprak gibi kaba kirler temizlenmelidir. Ayrıca gideri çimlerden ve tabii ki köpek tüylerinden koruyan bir tüy filtresi de mevcuttur. Geberit duş kanalında entegre tarak eki, giderin tıkanmasını önler. Böylece, dostunuzun “duş keyfini“ hiçbir şey bozmaz.

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı