Duşta oturma seçenekleri | Geberit

Burada keyifle oturulur

Kendinizi gerçekten rahat hissetmediğiniz günler olur. Gücünüz kalmaz ve bacaklarınızın titrediğini hissedersiniz. Bunu da biliyor muydunuz? Çoğu zaman bu yalnızca gün içinde nasıl hissettiğinizle ilgilidir ve duş almak bile biraz zor olabilir.

Oturak seçenekli Geberit banyo

Banyoda oturak seçeneği

Kan dolaşımını tekrar harekete geçiren değişken ayarlı duşlar, bazen harikalar yaratabilir.

Hemzeminduşlar ile, zeminözelliğinin iyileştirilmesive duş oturağının monte edilmesi, duş alanında konfor ve güvenliği artırır. Duş oturakları istek üzerine kalıcı olarak monte edilebilir, yüksekliği ayarlanabilir veya kullanılmadığında asılan mobil bir çözüm olarak tasarlanabilir. Esnek duş oturakları, entegre katlama fonksiyonu sayesinde az yer kaplar. Islak alanlar için uygun olduğu sürece, devrilme açısından emniyetli bir tabure de iş görecektir.

Fayans oturaklı duş

Bir tabure çok pratik olabilir

Otururken ılık taharet suyunun keyfini çıkarmak yalnızca harika bir rahatlama sağlamakla kalmaz, aynı zamanda duşta bir tabure kullanımı da bacaklarınızı tıraş etmek ya da Kneipp kürlerini ılık ve soğuk suyla yapmak için çok rahat bir şekilde ayak dayama yeri olarak kullanılabilir.

Kuşkusuz, bir duş oturağı veya taburesi tasarım açısından yalnızca kısıtlı puan alabilir. Duşa entegre bir duş bankı, standart oturma düzenine uygun bir alternatiftir. Doğru malzeme ve renk seçimiyle, banyonun bütününe harika bir şekilde entegre edilebilir ve ayrıca daha fazla oturma alanı veya banyo aksesuarları için alan sunar.

Teknik mağazada danışmanlık

Almayı planladığınız duşta bir oturak olmasını düşünüyorsanız size en yakın teknik mağazadan bir danışmanlık randevusu almanızı öneririz. Mağazada isteklerinize veren ideal bir danışmanlık hizmeti sunulur.

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı