Banyoda daha az çöp | Geberit

Banyoda daha az çöp

Avrupalılar yılda ortalama 480 kilogram atık üretiyor. Bu rakam, kesinlikle çok yüksek. Ancak iyi haber şu ki, atıkların %47'si geri dönüştürülüyor ya da atıklardan kompost elde ediliyor. Üstelik bu trend yükseliyor (kaynak: euronews.com). Giderek daha fazla atık geri dönüştürülebilse bile, esas amaç kişi başına düşen üretimi azaltmaktır. Geberit doğrultusunda, banyoda daha az atık için beş önerimiz var.

Otomatik taharet sistemli banyo
Lütfen şekildeki bilgi noktasını seçin

Banyoda çöp olmamasını istiyorsanız, şu noktaları düşünmelisiniz:

  • Banyoda gerçekten neye ihtiyacım var? Reklamlarda reklamı yapılan her ürünü görür görmez almak zorunda değilsiniz ve bazı şeyleri kendiniz de yapabilirsiniz. Örneğin, ev yapımı sabunlar şu anda çok popüler ve yapımı zor değil.
  • Tampon ve ped gibi klasik kadın hijyen ürünlerinin kullanımını azaltmak için hangi alternatifler var?
  • Belki de otomatik taharet sistemini dikkate almaya değer? Tuvaletikullanırken daha fazla rahatlığaek olarak, tuvalet kağıdından da tasarruf edebilir.

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı