Banyoda lekeler ve oksidan krem kaynaklı lekeler

Geberit video içeriğini etkinleştirin

Güncel veri gizliliği ayarlarınız, bu içeriği kullanmanıza izin vermiyor. “Kolay kullanım/analiz“ kategorisi çerezini etkinleştirmek istiyor musunuz? Daha fazla bilgiye Veri gizliliği beyanı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Flecken im Bad – Geberit weiss Rat. Kimya alanında endüstri uzmanı Marianne Krüger, banyolarda saç boyası ve oksidasyon kreminin banyoda hangi hoş olmayan lekelere neden olabileceğini ve bunların birikmesinin nasıl önlenebileceğini anlatıyor.

Saçları boyarken veya açarken, bir şeyler hızla ters gidebilir. Boya ve oksidan kremler, genelde hidrojen peroksit gibi kimyasal maddeler içerir. Bu maddeler, banyo mobilyalarının boyalı yüzeylerine ya da klozet kapakları gibi plastiklere hızla geçebilir ve istenmeyen lekelere neden olabilir. Marianne Krüger, acil bir durumda nasıl davranılacağına dair öneriler veriyor.

“Flecken im Bad, Geberit weiss Rat“ serisi hakkında hemen daha fazla bilgi edinin:

Bölüm 2: Banyoda hijyenik temizleyiciler ve banyo temizleyicileri kaynaklı lekeler
Bölüm 3: Banyoda oje ve oje çıkarıcı kaynaklı lekeler
Bölüm 4: Banyoda kireç ve silikat birikmesi kaynaklı lekeler
Bölüm 5: Banyoda klozet temizleyici ve klozet tabletleri kaynaklı lekeler

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı