Banyoda üşümek tarihe karıştı

Duşun altında üşüyen kadın

Hoş sıcaklık, sabahları banyoda geçirdiğini vakti güne güzel bir başlangıç haline getirir.

Sabahları soğukla baş etmek, genellikle son derece zordur. Hala uyku sersemi olanlar için, çok soğuk bir oda veya soğuk fayans zemin oldukça rahatsız edicidir. Bu, çoğu zaman uyandığımızda ilk uğradığımız yer olan banyo için de geçerlidir.

Güne zinde başlamanız için banyoda dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var.

Sıcaklık katar

Araştırmalar, duştan veya banyodan sonra üşümeden kuruyabilmemiz için banyodaki oda sıcaklığının en az 23 derece olması gerektiğini belirtiyor. Farklı ısı kaynakları sayesinde önerilen bu minimum sıcaklığa kolayca ulaşılabilir. Artık yerden ısıtma, radyatör veyaısıtılabilir klozet oturağı tek bir düğmeye basarak çalıştırılabilir. Her şey saniyeler içinde hoş bir sıcaklığa kavuşur.

Ayaklarınızın altında biraz daha yumuşaklık isterseniz lavabo modülünün yanına bir banyo paspası da koyabilirsiniz. Bu rahatlık faktörünü arttırır ve banyoya son bir dokunuş katar.

Ayrıca: Aynalı dolaplar için deısıtma fonksiyonu olduğunu biliyor muydunuz? Ancak bu, ısıyı dağıtmaya hizmet etmez, ancak son derece pratik bir buğu önleme fonksiyonu barındırır. Böylece sıcak bir duştan sonra aynadaki yansımanızı buğulanmış gibi görmek zorunda kalmazsınız.

Öneri: Sıcak renk tonlarında havlular veya bitkiler gibi uyumlu aksesuarlarla banyoya daha konforlu bir görünüm kazandırabilirsiniz. Görsel vurguları hoş oda kokularıyla tamamlarsanız konforlu ve sıcak bir banyo ambiyansının önünde hiçbir şey duramaz.

Banyo ürünleri

Nasıl bir banyo istersiniz?

Kusursuz bir banyo, tüm istek ve talepleri karşılar. Peki ihtiyaçlarınız neler? Sizin için mekan mı, temizlik mi yoksa tasarım mı önemli? Kullanımı kolay ürünler mi istiyorsunuz yoksa ör. Geberit AquaClean otomatik taharet sisteminin sunduğu gibi ekstra konfor mu tercih edersiniz? Yoksa sizin için önemli olan evrensel bir tasarım mı? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, akıllı banyo çözümleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Banyoda daha fazla alan
Banyoda daha fazla temizlik
Banyoda daha fonksiyonel tasarım
Banyoda daha fazla konfor
Banyoda daha fazla erişilebilirlik
Banyoda daha fazla kullanım kolaylığı