Geberit AquaClean

Geberit duş tuvaletlerinin geliştirilmesi ve üretiminde onlarca yıllık uzmanlığa sahiptir. 2009'da çıkarılan Geberit AquaClean serisiyle, şirket banyolar için tam anlamıyla yeni bir hijyen standardı tanıtmıştır. Bu kapsamlı çözüm, her inşaat durumuna ve her beklentiye uyacak şekilde ilgi çekici çözümler sunuyor. Model çeşitleri üst düzey teknolojisi, kullanıcı dostu olması ve birinci sınıf kalitesiyle kendini göstermektedir. Tüm bunlar sadece sizi değil müşterilerinizi de etkileyecektir. Geberit fiziksel hijyen için bu modern yaklaşımın gün geçtikçe gelişeceğine inanmaktadır ve bu gelişen iş sektöründe inovatif ve güvenilir bir ortak olarak Geberit sizinle birlikte olacaktır.

Geberit AquaClean, İsviçre kalitesine sahip bir üründür ve Rapperswil-Jona'daki ultra modern üretim tesislerinde üretilmektedir. En küçük detaylara inen kusursuzluk: Geberit AquaClean için mükemmel çalışma ve uzun servis ömrünü sağlamak için, her bir bileşen detaylı denetimlere ve kalite şartlarına tabidir. Tamamlanmış bir cihaz fabrikadan çıkmadan önce, üzerinde kapsamlı bir son denetim yapılmaktadır. Sonuçlar ilgili bir seri numarasıyla elektronik olarak saklanmaktadır. Geberit, sadece kusursuz Geberit AquaClean ürünlerinin piyasaya çıktığından emin olmaktadır. Ve siz de sadece kusursuz şekilde çalışan ürünleri alacağınızdan kesinlikle emin olabilirsiniz.


Geberit AquaClean büyük oranda bakım gerektirmez. Sadece duş püskürtücülerinin temizlenmesi ve kireçlenmenin düzenli olarak çıkarılması gerekmektedir. Geberit AquaClean 5000, 5000plus ve 8000plus modelleriyle, ara sıra aktif karbon filtresinin değiştirilmesi de gereklidir. Tüketim malzemeleri tesisatçı tarafından kolayca sipariş edilebilir ve kullanıcı tarafından yeniden doldurulabilir veya değiştirilebilir. Arızaların çözülmesine ilişkin bilgilerle birlikte kullanılabilir yedek parçalar, kullanım ve yedek parça kataloğunda bulunabilir.