Son müşteri garantisi

Geberit AquaClean 3 yıllık yedek parça garantisi sağlamaktadır

Kalite ve güvenirlik anlamına gelen bir damga bulunmaktadır. 1 Temmuz 2010'dan bu yana tüm Geberit AquaClean modelleri bu sözün görsel bir işaretini içermektedir: her ürünün tuvalet kapağında, "+1" mesajını gösteren bir damga vardır.

Geberit, üreticinin iki yıllık garantisini 12 ay daha artırarak tam üç yıla çıkarıyor. Geberit, üç yıl süreyle herhangi bir Geberit AquaClean modelinin, ürün malzemesi ve üretim arızası içermeyeceğini garanti etmektedir. Geberit, ilk iki yılda arızalı parçayı, Geberit onaylı müşteri servis acentesi aracılığıyla ücretsiz olarak onarır veya değiştirir. Üçüncü yılda ise Geberit, arızalı parçaların değişimi için Geberit müşteri servis acentesine (son müşterinin onarımlarından sorumlu) ücretsiz olarak yeni parça tedarik eder.

Avantajınız: Garantinin üçüncü yılı, ürünün sadece sıhhi tesisat montajlarında uzman bir firma tarafından monte edilmiş olması koşuluyla geçerlidir. Bu sayede Geberit AquaClean markasının gücünden ve güvenirliğinden, esnaf olarak hem siz hem de müşteriniz yararlanabilecek.

Garantiye dahil talepler, sadece montajdan sonraki 90 gün içerisinde son müşterinin seri numarasıyla birlikte ekipmanla verilen garanti kartını doldurup, Geberit'e göndermesiyle geçerli olacaktır. En kolayı; şu adrese giderek kaydolun: http://www.geberit-aquaclean.com.

Geberit AquaClean son müşteri garantisini indirin

Garanti süresini uzatmamızdan ne kazanırsınız?
Biz kendi uzmanlığımızdan ve üstün kaliteli Geberit AquaClean tuvaletlerinin kalitesinden emin olduğumuz için garantiyi uzatıyoruz. Geberit'in kendine olan güvenini göstermesi, sizin için yanınızda olan güçlü bir ortağın güvencesi anlamına gelir. Yedek parçalar için uzatılmış garantiyle desteklenen profesyonel uzmanlık.


Seri numarasını nerede bulacaksınız?

Yeni: "Son müşteri dokümanları"nda, seri numarasının bulunduğu bir çıkartma bulunur. Bu çıkartmayı, garanti kartının üzerine yapıştırabilirsiniz. Seri numarası elbette manuel olarak da girilebilir.


 

Seri numarası nasıl görünüyor?

  • Seri numarası 14 karakterlidir ve harfler ile rakamlardan oluşur.
  • Geberit AquaClean 8000plus örneği, gömme, duvara monte
  • Örnek seri numarası: EB1005EU138456